Quote (Tommy_hun @ 7 Jan 2013 19:55)
Utálom ezt a kurva feltöltést kreatin szedésekor...Minden ch-s kaja elött 15 percel fél liter víz és kb egy falat nem megy le a torkomon...
szerintem hülyeség, azért kellene a sok víz, mert a monohidrát nem oldódik fel kevésben, de ha a kevéssel is le tudod nyelni, akkor nem kell fél liter

edzés utáni turmixom olyan 2,5-5dl folyadék, napközben meg nem kell egyszerre fél litert inni, főleg nem kaja előtt
tedd a reggeli zab+fehérjébe a kreatin felét, a másikat meg edzés utáni/közbenibe