Quote (fahrii @ Nov 4 2013 01:47pm)
az a lényeg hogy mihamarabb megszabaduljak ettől az okádéktól aztán jöjjön az ativ
nem baj ha nem tetszik az embereknek, így legalább olcsón hozzájutok
gondolkodtam 8Xen is (54k új), de alig kisebb az ativnál viszont 4.3as a kijelző csak, ja és nincs memóriabővítés meg wolfson dac
engem nem is zavar ez a wp8, legalább még egy konkurencia az android és az ios mellé
fsazom kivan már azzal, hogy kijön egy új telefon és nagyondurván elszállt árakkal jelenik meg... Amit most megvettéél 57ért az nagyon jó, miután megjelent 140 volt...140, úristen