d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1446447448449450660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 04:25am
Quote (fahrii @ Nov 4 2013 11:20am)
annyira szép, annyira tökéletesen olcsó
kár hogy még ennyim sincs
meg ki tudja a mostani htct mennyi idő alatt viszi el :c


én 85ért vettem most telefont, ráadásul használtat(fél éves)
ne sírj bro
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 05:12am
hát nézem ezt a csempe rendszert, ez vmi hihetetlenül egy fos
SZVSZ
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 4 2013 05:22am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2013 12:12)
hát nézem ezt a csempe rendszert, ez vmi hihetetlenül egy fos
SZVSZ


szerintem meg kurva jo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 05:25am
Quote (Inakwo @ Nov 4 2013 12:22pm)
szerintem meg kurva jo


hát nem akartam ítélezni, szal megnéztem ezt a topikot
http://mobilarena.hu/tema/mutasd_a_csempeid_wp_homescreenek/hsz_1-50.html
hogy ugye MENNYIRE testreszabható
és nálam kb mindegyik ugyanolyannak néz ki: tele kockával a képernyő, amik között randalírozni lehet. Lehet változtatni a színüket meg a méretüket, bum.
De elhiszem, hogy valakinek ez a rendszer jobban bejön mint az ikonos android, de nekem kezembe ne kerüljön soha :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 4 2013 05:41am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2013 12:25)
hát nem akartam ítélezni, szal megnéztem ezt a topikot
http://mobilarena.hu/tema/mutasd_a_csempeid_wp_homescreenek/hsz_1-50.html
hogy ugye MENNYIRE testreszabható
és nálam kb mindegyik ugyanolyannak néz ki: tele kockával a képernyő, amik között randalírozni lehet. Lehet változtatni a színüket meg a méretüket, bum.
De elhiszem, hogy valakinek ez a rendszer jobban bejön mint az ikonos android, de nekem kezembe ne kerüljön soha :D


pont azért tetszik mert letisztult, egyszerű és nem lesz olyan hányadék mint az android rendszer ahol rózsaszín unikornisok ugrálnak a képernyőn

nekem pont ez kell hogy elegáns és letisztult legyen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 4 2013 05:43am
Quote (Inakwo @ 4 Nov 2013 13:41)
pont azért tetszik mert letisztult, egyszerű és nem lesz olyan hányadék mint az android rendszer ahol rózsaszín unikornisok ugrálnak a képernyőn

nekem pont ez kell hogy elegáns és letisztult legyen


DEHÁT nem érted hogy nem tudsz minden második héten instabil romot testrebaszni rá?

ez lenne a telefon célja vagy mi



kidding, metro > all
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 06:03am
Quote (Anarkin @ Nov 4 2013 12:43pm)
DEHÁT nem érted hogy nem tudsz minden második héten instabil romot testrebaszni rá?

ez lenne a telefon célja vagy mi



kidding, metro > all


én nem raktam rá semmilyen romot, gyárin ment végig
nice try bro
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2013 06:47am
az a lényeg hogy mihamarabb megszabaduljak ettől az okádéktól aztán jöjjön az ativ
nem baj ha nem tetszik az embereknek, így legalább olcsón hozzájutok

gondolkodtam 8Xen is (54k új), de alig kisebb az ativnál viszont 4.3as a kijelző csak, ja és nincs memóriabővítés meg wolfson dac

This post was edited by fahrii on Nov 4 2013 06:49am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 06:53am
Quote (fahrii @ Nov 4 2013 01:47pm)
az a lényeg hogy mihamarabb megszabaduljak ettől az okádéktól aztán jöjjön az ativ
nem baj ha nem tetszik az embereknek, így legalább olcsón hozzájutok

gondolkodtam 8Xen is (54k új), de alig kisebb az ativnál viszont 4.3as a kijelző csak, ja és nincs memóriabővítés meg wolfson dac


engem nem is zavar ez a wp8, legalább még egy konkurencia az android és az ios mellé
fsazom kivan már azzal, hogy kijön egy új telefon és nagyondurván elszállt árakkal jelenik meg... Amit most megvettéél 57ért az nagyon jó, miután megjelent 140 volt...140, úristen
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2013 06:59am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2013 14:53)
engem nem is zavar ez a wp8, legalább még egy konkurencia az android és az ios mellé
fsazom kivan már azzal, hogy kijön egy új telefon és nagyondurván elszállt árakkal jelenik meg... Amit most megvettéél 57ért az nagyon jó, miután megjelent 140 volt...140, úristen


wpnél eddig mindig ez volt, hogy kijött elmebeteg árban (nekem anno az omnia 7 is 130ról kezdett), majd 1 évre rá kiszórták fillérekért, így vettem meg 55 körül anno.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1446447448449450660Next
Add Reply New Topic New Poll