Quote (SnoopDogg @ Jan 6 2013 06:18pm)
amúgy én pl mellnél egyszer piramisozok, egyszer meg rendesen szériázok ... simán király feel
(elindulok a sima rúdtól és 10kilókat rápakolok minden menet után és annyit nyomok mindbe amennyit bírok, aztán miután elértem a maxot amibe ugye 1 megy bele akkor elindulok visszafelé )
bár kurvára leterhel
ez így durván hangzik, hogy mindenbe annyit nyomsz, amennyi megy
gondolom sima rúdnál még nem

Quote (Panzer88 @ Jan 6 2013 10:33pm)
Most gondolkozok, nem lett volna szabad vitatkozom veletek, mert akik itt vannak azok biztosan nagyon erősek, szerintem félnem kéne tőletek. Úgyis nagyon kemények vagytok.
csak a te kis pöttöm agyadban kapcsolódik össze a másik emberrel való kommunikáció milyensége és a fizikai erő relatív mértéke
ha nem lennél ilyen neveletlen, sötét paraszt, akkor ettől függetlenül is képes lennél emberi nyelven beszélgetni
This post was edited by beni on Jan 6 2013 03:38pm