Quote (putincykavodka @ 30 Oct 2013 22:32)
Mert szerinted ennek van ertelme? En pl telefonalason es nyelvtanulason kivul most is csak arra hasznalom a telomat, hogy szaras kozben jspzek
szerintem sok mindennek nincs értelme, például annak se ahogy az Apple működik
(és tekintve h kb egyedül amerikában normális a részesedése, azok meg is érdemlik mondjuk)
annak sincs értelme hogy a mobil oprendszerek nem úgy működnek mint a desktopon lévő társaik
de most pl Microsoft izomból tolja hogy dualbootok legyenek a HTC meg még valaki telói android+winphone-al, ennek lenne értelme
szóval semmilyen szinten sincs értelme semminek
hardware-re vetítve ugyanez igaz
ahogy a laptopot is tudjuk szerelni, majdnem olyan szinten mint a desktopot, nem egy rossz elgondolás
az is abszurd hogy újabban az a menő hogy nem lehet aksit cserélni a telefonokban
--
ők nem egy 3d renderelt videót mutattak most, csak mondták hogy fejlesztgetnek dolgokat
hát fejlesztgessenek, ennek az iránynak legalább van értelme