d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1445446447448449660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 30 2013 02:39pm
Quote (putincykavodka @ 30 Oct 2013 22:32)
Mert szerinted ennek van ertelme? En pl telefonalason es nyelvtanulason kivul most is csak arra hasznalom a telomat, hogy szaras kozben jspzek


szerintem sok mindennek nincs értelme, például annak se ahogy az Apple működik
(és tekintve h kb egyedül amerikában normális a részesedése, azok meg is érdemlik mondjuk)

annak sincs értelme hogy a mobil oprendszerek nem úgy működnek mint a desktopon lévő társaik
de most pl Microsoft izomból tolja hogy dualbootok legyenek a HTC meg még valaki telói android+winphone-al, ennek lenne értelme

szóval semmilyen szinten sincs értelme semminek

hardware-re vetítve ugyanez igaz

ahogy a laptopot is tudjuk szerelni, majdnem olyan szinten mint a desktopot, nem egy rossz elgondolás

az is abszurd hogy újabban az a menő hogy nem lehet aksit cserélni a telefonokban

--
ők nem egy 3d renderelt videót mutattak most, csak mondták hogy fejlesztgetnek dolgokat

hát fejlesztgessenek, ennek az iránynak legalább van értelme
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 30 2013 02:43pm
Quote (Vismajor @ 30 Oct 2013 22:06)


81-ért már 200 helyen árulnak újat ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2013 02:47pm
Quote (Anarkin @ Oct 30 2013 09:43pm)
81-ért már 200 helyen árulnak újat ^^


mármint 2 helyen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2013 04:50pm
akurvaéletbe
az S3 csak tetszett(kékben nagyon drool)
A note 2 viszont durva birtoklási vágyat ébresztett bennem
francba, elfogok kurni egy rakás pénzt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2013 05:15pm
ezen röhögtem
de múgyis priceless a topik eleje
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 2 2013 06:04am
Függetlenítés mennyire könnyű/olcsó móka?
Megéri megvenni egy t-mobilos vagy hasonló telót és függetleníteni, vagy keressek kártyafüggetlent?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 2 2013 06:21am
Quote (Vismajor @ 2 Nov 2013 01:15)
ezen röhögtem
de múgyis priceless a topik eleje
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/beniiphone.jpg


:DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2013 03:38am


gyere a papához :love:
57ért újonnan a hülyének is megéri ^^

This post was edited by fahrii on Nov 4 2013 03:38am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 04:13am
Quote (fahrii @ Nov 4 2013 10:38am)
http://www.dailymobile.net/wp-content/uploads/2012/12/Samsung-Ativ-S-3.jpg

gyere a papához  :love:
57ért újonnan a hülyének is megéri ^^


ezmiez?
ja tiv s, kk

This post was edited by Vismajor on Nov 4 2013 04:15am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2013 04:20am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2013 12:13)
ezmiez?
ja tiv s, kk


annyira szép, annyira tökéletesen olcsó
kár hogy még ennyim sincs
meg ki tudja a mostani htct mennyi idő alatt viszi el :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1445446447448449660Next
Add Reply New Topic New Poll