d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1445446447448449512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2010 01:59pm
a fifában miért NEM nézi el a bíró a leshelyzeteket
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 19 2010 02:42pm
nem láttam ma a pearl harbort :cry: kellett nekem UT-zni.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 19 2010 03:19pm
Ki faszom az a bestinworld94 blabla?
sunymarcell?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 19 2010 03:20pm
Quote (Vismajor @ Jul 19 2010 10:19pm)
Ki faszom az a bestinworld94 blabla?
sunymarcell?


hint
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 19 2010 03:20pm
Quote (Vismajor @ Jul 19 2010 09:19pm)
Ki faszom az a bestinworld94 blabla?
sunymarcell?


greenfag
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 19 2010 03:22pm
Quote (Xrd @ Jul 19 2010 10:20pm)
greenfag


a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
CSÁ BUZI
KURVA ANYAD
csak 1 vismajor üzenete:
Te ki vagy
?

[a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
NAGYVISMAJOR
NEM AMUGY
RICI
JSPROL
csak 1 vismajor üzenete:
ja
értem
Csá.
[a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
CSÁ
MOST BESZÉLGETÜNK
EZ ELÉG RLNEK TUNIK
csak 1 vismajor üzenete:
yap
[a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
AMUGY NEM RICI VAGYOK HANEM
SUNYMARCELL

csak 1 vismajor üzenete:
hát ez...király
most felrakom jspre még nagyobb nyomoréknak fogsz tunni ugye tudod
[a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXd
MINTHA LESZARNAM
csak 1 vismajor üzenete:
ja
greenday
úgy már más
[a=49][c=0] Kid Poker [/c][/a] üzenete:
IGEN AZ VAGYOK ÉS MEGINT IP BANNED XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2010 03:24pm
Quote (Vismajor @ 19 Jul 2010 22:22)
a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
CSÁ BUZI
KURVA ANYAD     
csak 1 vismajor üzenete:
Te ki vagy
?
 
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
NAGYVISMAJOR
NEM AMUGY
RICI
JSPROL
csak 1 vismajor üzenete:
ja
értem
Csá.
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
CSÁ
MOST BESZÉLGETÜNK
EZ ELÉG RLNEK TUNIK
csak 1 vismajor üzenete:
yap
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
AMUGY NEM RICI VAGYOK HANEM
SUNYMARCELL
 
csak 1 vismajor üzenete:
hát ez...király
most felrakom jspre még nagyobb nyomoréknak fogsz tunni ugye tudod
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXd
MINTHA LESZARNAM
csak 1 vismajor üzenete:
ja
greenday
úgy már más
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
IGEN AZ VAGYOK ÉS MEGINT IP BANNED XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


mindig is szimpatikus volt ez a jólnevelt fiatalember

This post was edited by S4nyy on Jul 19 2010 03:26pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 19 2010 03:25pm
látom még mindig egy ütnivaló kis fasz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2010 03:27pm
Quote (Vismajor @ 19 Jul 2010 23:22)
a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
CSÁ BUZI
KURVA ANYAD     
csak 1 vismajor üzenete:
Te ki vagy
?
 
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
NAGYVISMAJOR
NEM AMUGY
RICI
JSPROL
csak 1 vismajor üzenete:
ja
értem
Csá.
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
CSÁ
MOST BESZÉLGETÜNK
EZ ELÉG RLNEK TUNIK
csak 1 vismajor üzenete:
yap
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
AMUGY NEM RICI VAGYOK HANEM
SUNYMARCELL
 
csak 1 vismajor üzenete:
hát ez...király
most felrakom jspre még nagyobb nyomoréknak fogsz tunni ugye tudod
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXd
MINTHA LESZARNAM
csak 1 vismajor üzenete:
ja
greenday
úgy már más
[a=49][c=0]Kid Poker[/c][/a] üzenete:
IGEN AZ VAGYOK ÉS MEGINT IP BANNED XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

:elégedett:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 19 2010 03:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2010 10:27pm)
:elégedett:


megnéztem, nem az a kis kurva
Go Back To Magyar Topic List
Prev1445446447448449512Next
Closed New Topic New Poll