d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14444454464474481257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2013 09:40am
Quote (championmath @ 6 Jan 2013 17:36)
Pedig azt javasolják éhgyomorra vedd be reggel +edzés előtt


en ehgyomorral nem tudok edzeni
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 09:43am
Quote (RRC @ Jan 6 2013 05:40pm)
en ehgyomorral nem tudok edzeni


mármint reggel éhgyomorra
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 09:44am
Quote (championmath @ Jan 6 2013 03:31pm)
ja értem és diéta hogy sikerült?


háát 107-ről lementem 100-ra, de a lábam még mindig elég zsíros...majd nyárra több cardiot rakok be és jobb lesz.
Viszont erőben semmit nem estem vissza, hátam,karom,hasamról jól lement a zsír szóval "sikeres" volt :D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 09:47am
Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 05:44pm)
háát 107-ről lementem 100-ra, de a lábam még mindig elég zsíros...majd nyárra több cardiot rakok be és jobb lesz.
Viszont erőben semmit nem estem vissza, hátam,karom,hasamról jól lement a zsír szóval "sikeres" volt :D


Az zsír! xd
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 6 2013 09:53am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 6 2013 10:08am
Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 08:59am)
Jó reggelt, szerintetek lehet tömegelés alatt heti 2x felhúzni?


de azért szar az edzéstervem ^
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 6 2013 10:27am


lel
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 10:44am
Quote (SnoopDogg @ Jan 6 2013 04:08pm)
de azért szar az edzéstervem ^


Alsó hátat és vádlit én is 2x szoktam egy héten.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 6 2013 11:04am
Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 06:44pm)
Alsó hátat és vádlit én is 2x szoktam egy héten.


akármit lehet 2szer, trust me bro
meg is őrülnék, ha csak egyszer eddzhetnék mellre, karra 1 héten
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 11:16am
Quote (SnoopDogg @ Jan 6 2013 05:04pm)
akármit lehet 2szer, trust me bro
meg is őrülnék, ha csak egyszer eddzhetnék mellre, karra 1 héten


Kinek mi válik be, de a megnyugtatásodra a tömegnövelésem 3. hónapjában 2x fogok edzeni mindenre 1 hónapig. Bár szerintem az egy is bőven elég. :D

(legalábbis kipróbálom :D )

This post was edited by Tommy_hun on Jan 6 2013 11:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14444454464474481257Next
Add Reply New Topic New Poll