Quote (championmath @ Jan 6 2013 03:31pm)
ja értem és diéta hogy sikerült?
háát 107-ről lementem 100-ra, de a lábam még mindig elég zsíros...majd nyárra több cardiot rakok be és jobb lesz.
Viszont erőben semmit nem estem vissza, hátam,karom,hasamról jól lement a zsír szóval "sikeres" volt
