Quote (Anarkin @ Oct 30 2013 09:19pm)
ilyen szar cikket se láttam még a firefoxos óta (igaz az nem index volt)
mégis mi a f-szomat fejlesztenének ha nem azt, hogy mondjuk a play store-ból leszedje a drivert a cucc, meg ilyenek
Mert szerinted ennek van ertelme? En pl telefonalason es nyelvtanulason kivul most is csak arra hasznalom a telomat, hogy szaras kozben jspzek