d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1444445446447448660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 24 2013 02:01pm
Quote (fahrii @ 23 Oct 2013 18:50)
a note 2nek nem sokkal nagyobb a kijelzője mint az sgs4nek
én mindenképp s4et venném


mindjárt itt az 5
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 26 2013 06:40am
Van torrent a telon de magat a torrent filet brn tudom letolteni
itabbal se
Vki tud ra megoldast?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 26 2013 06:53am
Quote (Vismajor @ 26 Oct 2013 14:40)
Van torrent a telon de magat a torrent filet brn tudom letolteni
itabbal se
Vki tud ra megoldast?


naked browserrel nalam mukodik torrent letoltes rendesen, kliensnek pedig utorrent (de igazabol mas appok is jok voltak)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 26 2013 03:20pm
Quote (ecneB @ Oct 26 2013 01:53pm)
naked browserrel nalam mukodik torrent letoltes rendesen, kliensnek pedig utorrent (de igazabol mas appok is jok voltak)


Kliens megvolt, nmagrol nem volt hajlando leolteni
de kalozrol igen
marmint magat a torrentfilet nem volt hajlando

This post was edited by Vismajor on Oct 26 2013 03:20pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 26 2013 04:14pm
Quote (Vismajor @ Oct 26 2013 10:20pm)
Kliens megvolt, nmagrol nem volt hajlando leolteni
de kalozrol igen
marmint magat a torrentfilet nem volt hajlando


go
buy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2013 07:32am
ellopták a tabletem, szal kell egy új masina
keret: 50k
elvárás: legalább 4col kijelző, de inkáb bnagyobb(5 colos volt a tablet :c)
márka, oprendszer, kamera: mindegy
tablet, telefon offer is jöhet
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 30 2013 01:19pm
Quote (Genthor @ 30 Oct 2013 21:12)


ilyen szar cikket se láttam még a firefoxos óta (igaz az nem index volt)

mégis mi a f-szomat fejlesztenének ha nem azt, hogy mondjuk a play store-ból leszedje a drivert a cucc, meg ilyenek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2013 02:06pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 30 2013 02:32pm
Quote (Anarkin @ Oct 30 2013 09:19pm)
ilyen szar cikket se láttam még a firefoxos óta (igaz az nem index volt)

mégis mi a f-szomat fejlesztenének ha nem azt, hogy mondjuk a play store-ból leszedje a drivert a cucc, meg ilyenek


Mert szerinted ennek van ertelme? En pl telefonalason es nyelvtanulason kivul most is csak arra hasznalom a telomat, hogy szaras kozben jspzek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444445446447448660Next
Add Reply New Topic New Poll