d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1443444445446447705Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,996
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Feb 10 2017 08:35am
Quote (BOSCH_CEO @ 10 Feb 2017 15:33)
faszomat mindenbe


Mi a baj ?
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Feb 10 2017 08:54am
Quote (josheide @ Feb 10 2017 04:35pm)
Mi a baj ?


gecire fos a melo es a tokom tele van vele
Member
Posts: 22,431
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Feb 10 2017 08:57am
Quote (BOSCH_CEO @ Feb 10 2017 03:54pm)
gecire fos a melo es a tokom tele van vele


Máris?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 10 2017 09:04am
tfw irtam webaruhaz supportnak 2 oraja es meg mindig nem valaszoltak rrreeee
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2017 09:16am
tfw megkaptam a 2016os értékelésem
feels good man
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Feb 10 2017 09:20am
Quote (-joey- @ Feb 10 2017 04:57pm)
Máris?


ugyan ennel a cegnel vagyok mar egy eve kisebb megszakitasokkal (mutet meg zarovizsga)

>a gyakornoki program tok jo volt, tok sok mindent tanultam a szakmarol, tok jo szemleletmodot kaptam, ok is nagyon elegedettek voltam velem, beigertek hogy majd lehetek ~uzleti projekt vezeto (product owner), ezt tartott februartol juniusig
megbeszeltuk, hogy most hirtelen ugy sem tudnanak projektre felvenni, majd szeptembertol jojjek vissza, ugy is terdmutetem lesz etc
>szeptemberben jottem vissza, nem is keresetem mas alternativat, miutna jol beigertek nekem minden szepet. Ehhez kepest kaptam egy ~projekt asszisztensi allast, amiben hres meg beszerzesi meg ilyen faszom feladatszintre lebontott baromsagokkal kellett foglalkozni, raadasul nem volt hova ulnom (5-en ultunk egy 1 ember szamara okes irodaban) es kaptam egy nagy darab dell vostro fost amin kb lehetetlen pmkent dolgozni, mert annyira lassu es robosztus.
>Mondtam hogy ez igy tbh nem tul ok, felmondanek, es fokuszalnek a zarovizsgara meg a szakdogara, aztan majd lesz valami, nem igazan adja ez igy, jo lenne megfixalni ezeket a dolgokat ha velem akarnak dolgozni.
>Mondtak ok, elintezzuk, gyere vissza ket honap mulva
>meg mindig nincs fix helyem
>visszakaptam ugyan azt a laptopot
>mondtak, hogy jo, nagyon jo lenne ceges folyamatfejlesztessel foglalkozni, nagy szukseg lenne ott ram
>mondom okj, ez vegulis egesz jol hangzik
>so far egy abrat kellet csinalnom arrol, hogy hogy kell elnevezni a dokumentumokat, most meg valami masik word doksit kell validaltatnom fejlesztokkel

mindezt azert ugy, hogy elotte fel evet nemzetkozi projektek elen toltottem el, tehat nem tollasfaszu palyakezdo vagyok

tbh smh fam
Member
Posts: 22,431
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,967.77
Feb 10 2017 09:24am
Quote (BOSCH_CEO @ Feb 10 2017 04:20pm)
ugyan ennel a cegnel vagyok mar egy eve kisebb megszakitasokkal (mutet meg zarovizsga)

>a gyakornoki program tok jo volt, tok sok mindent tanultam a szakmarol, tok jo szemleletmodot kaptam, ok is nagyon elegedettek voltam velem, beigertek hogy majd lehetek ~uzleti projekt vezeto (product owner), ezt tartott februartol juniusig
megbeszeltuk, hogy most hirtelen ugy sem tudnanak projektre felvenni, majd szeptembertol jojjek vissza, ugy is terdmutetem lesz etc
>szeptemberben jottem vissza, nem is keresetem mas alternativat, miutna jol beigertek nekem minden szepet. Ehhez kepest kaptam egy ~projekt asszisztensi allast, amiben hres meg beszerzesi meg ilyen faszom feladatszintre lebontott baromsagokkal kellett foglalkozni, raadasul nem volt hova ulnom (5-en ultunk egy 1 ember szamara okes irodaban) es kaptam egy nagy darab dell vostro fost amin kb lehetetlen pmkent dolgozni, mert annyira lassu es robosztus.
>Mondtam hogy ez igy tbh nem tul ok, felmondanek, es fokuszalnek a zarovizsgara meg a szakdogara, aztan majd lesz valami, nem igazan adja ez igy, jo lenne megfixalni ezeket a dolgokat ha velem akarnak dolgozni.
>Mondtak ok, elintezzuk, gyere vissza ket honap mulva
>meg mindig nincs fix helyem
>visszakaptam ugyan azt a laptopot
>mondtak, hogy jo, nagyon jo lenne ceges folyamatfejlesztessel foglalkozni, nagy szukseg lenne ott ram
>mondom okj, ez vegulis egesz jol hangzik
>so far egy abrat kellet csinalnom arrol, hogy hogy kell elnevezni a dokumentumokat, most meg valami masik word doksit kell validaltatnom fejlesztokkel

mindezt azert ugy, hogy elotte fel evet nemzetkozi projektek elen toltottem el, tehat nem tollasfaszu palyakezdo vagyok

tbh smh fam


Friss diplomás pályakezdő vagy. Hagyd ott őket a picsába és keress jobbat.
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Feb 10 2017 09:50am
Quote (-joey- @ Feb 10 2017 05:24pm)
Friss diplomás pályakezdő vagy. Hagyd ott őket a picsába és keress jobbat.


annyi a pozitivum, hogy kibaszott rugalmasak, a kampány végét megvárom, legalább tudom menedzselni újbudán az aláírásgyűjtést
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2017 09:50am
Quote (BOSCH_CEO @ Feb 10 2017 03:20pm)
ugyan ennel a cegnel vagyok mar egy eve kisebb megszakitasokkal (mutet meg zarovizsga)

>a gyakornoki program tok jo volt, tok sok mindent tanultam a szakmarol, tok jo szemleletmodot kaptam, ok is nagyon elegedettek voltam velem, beigertek hogy majd lehetek ~uzleti projekt vezeto (product owner), ezt tartott februartol juniusig
megbeszeltuk, hogy most hirtelen ugy sem tudnanak projektre felvenni, majd szeptembertol jojjek vissza, ugy is terdmutetem lesz etc
>szeptemberben jottem vissza, nem is keresetem mas alternativat, miutna jol beigertek nekem minden szepet. Ehhez kepest kaptam egy ~projekt asszisztensi allast, amiben hres meg beszerzesi meg ilyen faszom feladatszintre lebontott baromsagokkal kellett foglalkozni, raadasul nem volt hova ulnom (5-en ultunk egy 1 ember szamara okes irodaban) es kaptam egy nagy darab dell vostro fost amin kb lehetetlen pmkent dolgozni, mert annyira lassu es robosztus.
>Mondtam hogy ez igy tbh nem tul ok, felmondanek, es fokuszalnek a zarovizsgara meg a szakdogara, aztan majd lesz valami, nem igazan adja ez igy, jo lenne megfixalni ezeket a dolgokat ha velem akarnak dolgozni.
>Mondtak ok, elintezzuk, gyere vissza ket honap mulva
>meg mindig nincs fix helyem
>visszakaptam ugyan azt a laptopot
>mondtak, hogy jo, nagyon jo lenne ceges folyamatfejlesztessel foglalkozni, nagy szukseg lenne ott ram
>mondom okj, ez vegulis egesz jol hangzik
>so far egy abrat kellet csinalnom arrol, hogy hogy kell elnevezni a dokumentumokat, most meg valami masik word doksit kell validaltatnom fejlesztokkel

mindezt azert ugy, hogy elottefel evet nemzetkozi projektek elen toltottem el, tehatnem tollasfaszu palyakezdo vagyok

tbh smh fam



de :s

vagy nem tudom, nálunk az számít ténylegesen (mások által is elismert) pm-nek, aki mondjuk már ~5 évet letolt, közben sikeresen végigvitt ~10 projektet és már a kisujjában van minden

This post was edited by llllllllllll on Feb 10 2017 09:51am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 10 2017 09:53am
Quote (llllllllllll @ Feb 10 2017 03:50pm)
de :s

vagy nem tudom, nálunk az számít ténylegesen (mások által is elismert) pm-nek, aki mondjuk már ~5 évet letolt, közben sikeresen végigvitt ~10 projektet és már a kisujjában van minden



es mered azt mondani hogy ezzel nem rendelkezik jarabek aki a vilagvezeto cégek projectjeiben jeleskedett teljesen egyedül?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1443444445446447705Next
Add Reply New Topic New Poll