d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14434444454464474765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 11:47pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2015 10:47pm)
de van mar egy cipom, ami bar kezd megviseltte valni, meg pont jo lenne kb erre a telre
viszont mivel mar kaptam erre a hora diakhitelt, es meg nem koltoztem el mellette, csomo penzem megmaradt most
viszont ha kicsit tovabb sporolnek meg, akkor tudnek valoszinuleg venni egy uj szamitogepet valamikor ebben a tanevben meg
de ugyanakkor mar regi vagyam egy ilyen cipo
o jaj :unsure: :unsure:


Uj gep nem kell amig fut a dotka, uj cipövel meg jobb ember vagy es könnyebben becsajozol )))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2015 04:17am
istenem de jo erzes fel ev utan visszakapni a normalis telefonom es nem egy pot szart hasznalni

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 17 2015 04:17am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 17 2015 06:13am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 17 2015 07:47am)
Uj gep nem kell amig fut a dotka, uj cipövel meg jobb ember vagy es könnyebben becsajozol )))


áki vitszes jóképű kisfijú)) nője ígyis úgyis lesz, ha végre megküzd kicsit az autizmusával
de valljuk be, ha lesz is nője, gép előtt akkor is több időt fog tölteni, mint cipőben.

de nem is értem ez most mér dilemma wtf, egy gép nem 10x annyiba kerül, mint egy cipő svédeknél is?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 17 2015 06:18am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 17 Sep 2015 14:13)
áki vitszes jóképű kisfijú)) nője ígyis úgyis lesz, ha végre megküzd kicsit az autizmusával
de valljuk be, ha lesz is nője, gép előtt akkor is több időt fog tölteni, mint cipőben.

de nem is értem ez most mér dilemma wtf, egy gép nem 10x annyiba kerül, mint egy cipő svédeknél is?


de igen
cipore mar most van pont penzem, gepre meg lenne ilyen fel ev mulva kb, nemtom mikor, nemtom annyira pontosan beloni a koltsegeimet
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 17 2015 06:23am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Sep 2015 14:18)
de igen
cipore mar most van pont penzem, gepre meg lenne ilyen fel ev mulva kb, nemtom mikor, nemtom annyira pontosan beloni a koltsegeimet


szard le a cipot, vegyel vmi jo kis alienware gepet 500eves reszletre.
majd jarsz mezitlab
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 17 2015 07:00am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 17 2015 01:13pm)
áki vitszes jóképű kisfijú)) nője ígyis úgyis lesz, ha végre megküzd kicsit az autizmusával
de valljuk be, ha lesz is nője, gép előtt akkor is több időt fog tölteni, mint cipőben.

de nem is értem ez most mér dilemma wtf, egy gép nem 10x annyiba kerül, mint egy cipő svédeknél is?


ez eddig a legerősebb érv szerintem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 17 2015 07:02am
Quote (lacketto @ 17 Sep 2015 15:00)
ez eddig a legerősebb érv szerintem


Elegge 10/10, y.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 17 2015 07:34am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 17 2015 01:13pm)
áki vitszes jóképű kisfijú)) nője ígyis úgyis lesz, ha végre megküzd kicsit az autizmusával
de valljuk be, ha lesz is nője, gép előtt akkor is több időt fog tölteni, mint cipőben.

de nem is értem ez most mér dilemma wtf, egy gép nem 10x annyiba kerül, mint egy cipő svédeknél is?


Neked is lesz nöd ha leküzdöd az autizmusodat )))
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 17 2015 07:43am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 17 2015 02:34pm)
Neked is lesz nöd ha leküzdöd az autizmusodat )))


mind itt fogunk megrohadni ))))

ha mate nem segit
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 17 2015 07:43am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Sep 2015 15:34)
Neked is lesz nöd ha leküzdöd az autizmusodat )))


Neki akkor se.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14434444454464474765Next
Add Reply New Topic New Poll