Quote (Karan2_Returned @ Sep 17 2015 07:47am)
Uj gep nem kell amig fut a dotka, uj cipövel meg jobb ember vagy es könnyebben becsajozol )))
áki vitszes jóképű kisfijú)) nője ígyis úgyis lesz, ha végre megküzd kicsit az autizmusával
de valljuk be, ha lesz is nője, gép előtt akkor is több időt fog tölteni, mint cipőben.
de nem is értem ez most mér dilemma wtf, egy gép nem 10x annyiba kerül, mint egy cipő svédeknél is?