d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14434444454464471257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 12:59am
Jó reggelt, szerintetek lehet tömegelés alatt heti 2x felhúzni?
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 6 2013 02:23am
Quote (Tommy_hun @ 6 Jan 2013 07:59)
Jó reggelt, szerintetek lehet tömegelés alatt heti 2x felhúzni?



tomegeles alatt egy izomcsoportot siman tolhatsz 2x a heten. ez a lenyege a push/pullnak is
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 6 2013 06:50am
Quote (RRC @ Jan 5 2013 08:41pm)
Ifeel, ehgyomorra vetted be?


volt bennem valami de nem sok
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 07:57am
Quote (ecneB @ Jan 5 2013 09:04pm)
azert mondjuk az szerintem is gaz h a legtobb ilyen topicban arrol megy az eszmecsere h ki mit vasarol mit szed


Hát akkor ha érdekel leírom milyen 3-4 hetes diétát terveztem amit el kellett halasztanom a szilveszteri megfázásom miatt,

első két héten, a napi cht lecsökkentem 200 grammal és a fehérjét növeltem ~150-nel, utánna tovább csökkentem a cht napi 100-150 grammig, illetve inkább mogyoróból/mandulából viszem már be mint rizsből, harmadik héten meg 100 g az is csak brokkoliból utolsó 2-3 napban meg csak főtt csirkemell és 50 g brokkoli.
+Minden reggel egy 20 perces intenzív futás és heti 5x edzés

olyan 75 kg körülire szeretnék lemenni 84-ről. Aztán megint jöhet a napi +200-300 kalória, és majd nyár előtt még 1 ugyanilyen diéta.

Tápkieg:1 one daily vitamin kapszula+1 halolaj reggelihez, ez kb 1 éve alap nálam. Kb 200 g kreatin monohidrát van még, mikor szedtem nekem semmit nem használt sem erőben sem izomnövekedésben nem tapasztaltam változást ezért abbahagytam pár hét után. Van még kb 300 g 100% whey, de újat nem tervezek venni, mivel most itthon edzek és így tudok egyből edzés után kajálni.

Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 08:59am)
Jó reggelt, szerintetek lehet tömegelés alatt heti 2x felhúzni?


hogyne

Quote (iFeelAlone @ Jan 5 2013 08:10pm)
Már az első edzésen sokkal jobb formában voltam, mindent nagyobb súllyal csináltam mint előtte. Persze lehet mondani, hogy placebo hatás de szerintem nem, vagy csak részben. A fejlődés folyamatos, én persze nem látom magamon de akik ritkán látnak meglepődtek. Lehet kreatin nélkül is hasonlóan fejlődnék szóval lehet, hogy tényleg nem ér semmit de ez sose derül ki. :) Meg minek változtassak valamin ha az működik.

Hármat szoktam edzés előtt, ami 1.65g kb.


Ja pont ezt akartam mondani, hogy lehet enélkül is ugyanígy fejlődnél, de ha bevált akkor tényleg hülyeség lenne abbahagynod

This post was edited by championmath on Jan 6 2013 08:01am
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 08:30am
Na sikerült össze állítanom az étrendem tömegnövelésre, viszont sajnos fel kell mennem 400g rizsre ... :D fogalmam sincs hogy fogom lenyomni, diéta alatt nagyon megszoktam ezt a 100g-ot/nap
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 09:26am
Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 04:30pm)
Na sikerült össze állítanom az étrendem tömegnövelésre, viszont sajnos fel kell mennem 400g rizsre ... :D fogalmam sincs hogy fogom lenyomni, diéta alatt nagyon megszoktam ezt a 100g-ot/nap


annyira nem vészes a 400 g szerintem, főleg ha 3-4 étkezésre van lebontva
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 6 2013 09:27am
Quote (championmath @ Jan 6 2013 03:26pm)
annyira nem vészes a 400 g szerintem, főleg ha 3-4 étkezésre van lebontva


4 kajára van osztva, tudom hogy nem sok, lement tömegelés alatt könnyedén, de diéta alatt össze szűkült a gyomrom és már nem tudok annyit enni... :D majd csak kitágul
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 09:31am
Quote (Tommy_hun @ Jan 6 2013 05:27pm)
4 kajára van osztva, tudom hogy nem sok, lement tömegelés alatt könnyedén, de diéta alatt össze szűkült a gyomrom és már nem tudok annyit enni... :D majd csak kitágul


ja értem és diéta hogy sikerült?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2013 09:32am
Quote (iFeelAlone @ 6 Jan 2013 14:50)
volt bennem valami de nem sok


akkor lehet az volt a baj, amikor en hasonlo cuccot szedtem hasonlo tuneteket produkaltam amikor tudtam megoldani edzes elott a kajat egyszer

Quote (championmath @ 6 Jan 2013 17:26)
annyira nem vészes a 400 g szerintem, főleg ha 3-4 étkezésre van lebontva


i fucking did the motherfucking bulk
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 6 2013 09:36am
Quote (RRC @ Jan 6 2013 05:32pm)
akkor lehet az volt a baj, amikor en hasonlo cuccot szedtem hasonlo tuneteket produkaltam amikor tudtam megoldani edzes elott a kajat egyszer



i fucking did the motherfucking bulk


Pedig azt javasolják éhgyomorra vedd be reggel +edzés előtt
Go Back To Magyar Topic List
Prev14434444454464471257Next
Add Reply New Topic New Poll