d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1443444445446447660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 17 2013 02:57pm
Quote (fahrii @ 17 Oct 2013 21:55)
felejsd el szerintem


sejtettem sajnos
pedig tökre jó játékokat látok, de annyi pénzt nem akarok kiadni értük :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2013 02:57pm
Quote (Vismajor @ 17 Oct 2013 22:55)
de fos ez az android, hogy arra azt telepítesz amit akarsz :(


a nyitottságnak megvannak az előnyei is
ez az egyik
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 17 2013 03:33pm
Quote (Vismajor @ Oct 17 2013 08:55pm)
de fos ez az android, hogy arra azt telepítesz amit akarsz :(


a kurva anyjat minden programozonak, amiert enni szeretne! :angry:
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 18 2013 08:05am
Kicserélték a Lumia 820 érintőt, faszán működött 2 óráig.
Felajánlotta a teló, hogy frissíti a szoftvert, elfogadtam, szokásos 2 fogaskerék animáció kb 8 percig, majd bebootolt a képernyőzárig.
Azóta nem reagál az érintőre.
WAT?!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 18 2013 12:11pm
kurvo t-mobile miatt nem tudtam ma megvenni a Lumia 520-at
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 19 2013 04:59am
Quote (Akizk @ 18 Oct 2013 16:05)
Kicserélték a Lumia 820 érintőt, faszán működött 2 óráig.
Felajánlotta a teló, hogy frissíti a szoftvert, elfogadtam, szokásos 2 fogaskerék animáció kb 8 percig, majd bebootolt a képernyőzárig.
Azóta nem reagál az érintőre.
WAT?!


oké az új SW miatt fosott be, most megpróbálok egy downgradet
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 19 2013 07:44am
Quote (Akizk @ 19 Oct 2013 12:59)
oké az új SW miatt fosott be, most megpróbálok egy downgradet


feléledt geci

ha valakinek beszarik SW upgrade után a teló az dobjon 1 privit, elvileg az összes lumiával jó, de a 820-hoz 100%
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 22 2013 07:59am
nézelődök telefon téren, most megakadt a szemem egy samsung galaxy note 2-n, valaki szakértsen nekem pls , hogy ilyen árban ( 100k körül) mit lenne érdemes választanom? WP volt eddig, de most visszakanyarodnék egy androidra.
néztem még samsung galaxy4-et ,de révén kéne a nagy kijelző a navihoz + netezéshez ezért a note jobban bejön
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 23 2013 10:10am
Quote (rapiddani @ 22 Oct 2013 15:59)
nézelődök telefon téren, most megakadt a szemem egy samsung galaxy note 2-n, valaki szakértsen nekem pls , hogy ilyen árban ( 100k körül) mit lenne érdemes választanom? WP  volt eddig, de most visszakanyarodnék egy androidra.
néztem még samsung galaxy4-et ,de révén kéne a nagy kijelző a navihoz + netezéshez ezért a note jobban bejön


akkor note 2 ;)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 23 2013 10:50am
Quote (rapiddani @ 22 Oct 2013 15:59)
nézelődök telefon téren, most megakadt a szemem egy samsung galaxy note 2-n, valaki szakértsen nekem pls , hogy ilyen árban ( 100k körül) mit lenne érdemes választanom? WP  volt eddig, de most visszakanyarodnék egy androidra.
néztem még samsung galaxy4-et ,de révén kéne a nagy kijelző a navihoz + netezéshez ezért a note jobban bejön


a note 2nek nem sokkal nagyobb a kijelzője mint az sgs4nek
én mindenképp s4et venném
Go Back To Magyar Topic List
Prev1443444445446447660Next
Add Reply New Topic New Poll