Quote (beni @ Sep 16 2015 11:11pm)
Szerintem nem annyira nagy túlkapás. Mondjuk megmarad 1.5 liter tömény. Az még belefér ^^ kivéve ha mindenki hoz ennyit
4 csaj lesz, azok isznak 3 pohár vodkaburnt és kb végük, én nem iszom túl magamat mert legutóbb is kimaradt 5 óra az egész estés buliból
+mindenki hoz még piát, maradni fog sok szerintem
