d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14424434444454464765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 16 2015 04:11pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 16 2015 11:09pm)
bevasaroltam holnapra szuletesnapi alapozasra, meg itthon van 2 uveg vodka meg 1 jäger, csak azt nem tudom minek ennyi pia mikor kb 8an leszünk

http://3.1m.yt/O9skajAWH.png


Szerintem nem annyira nagy túlkapás. Mondjuk megmarad 1.5 liter tömény. Az még belefér ^^ kivéve ha mindenki hoz ennyit
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 16 2015 04:14pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 11:11pm)
Szerintem nem annyira nagy túlkapás. Mondjuk megmarad 1.5 liter tömény. Az még belefér ^^ kivéve ha mindenki hoz ennyit


4 csaj lesz, azok isznak 3 pohár vodkaburnt és kb végük, én nem iszom túl magamat mert legutóbb is kimaradt 5 óra az egész estés buliból
+mindenki hoz még piát, maradni fog sok szerintem :d
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 16 2015 04:19pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 16 2015 11:14pm)
4 csaj lesz, azok isznak 3 pohár vodkaburnt és kb végük, én nem iszom túl magamat mert legutóbb is kimaradt 5 óra az egész estés buliból
+mindenki hoz még piát, maradni fog sok szerintem :d


Engem meg sem hívsz :(
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 04:20pm
most vonatkoztassunk el attol hogy a monitoromat fenykepezem raadasul vakuval (nincs net)

when u see it



This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 16 2015 04:21pm
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 16 2015 04:22pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 11:19pm)
Engem meg sem hívsz :(


Gyere Beni! Bár elég messze vagyok:(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 16 2015 04:22pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 16 2015 11:22pm)
Gyere Beni! Bár elég messze vagyok:(


Lökjed a címet meg az időpontot.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2015 04:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Sep 2015 23:20)
most vonatkoztassunk el attol hogy a monitoromat fenykepezem raadasul vakuval (nincs net)

when u see it

http://i.imgur.com/LxgLNiWh.jpg


vucs cip(i)nel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 04:27pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 11:22pm)
Lökjed a címet meg az időpontot.


szopkodjatok itt egymast az en dramam meg elveszik a süllyesztőben
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 16 2015 04:28pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 11:22pm)
Lökjed a címet meg az időpontot.


Becsben vagy? :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2015 10:35pm
Nah végre
Go Back To Magyar Topic List
Prev14424434444454464765Next
Add Reply New Topic New Poll