d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14424434444454461257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 5 2013 02:57pm
Quote (peterqwer @ 5 Jan 2013 21:54)
postod mivoltja miatt megpróbálsz nyelvtanilag helyesen írni, de ez kimerül a mondatvégi pontban


ertem.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 04:08pm
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 04:54pm
Quote (peterqwer @ Jan 5 2013 10:54pm)
postod mivoltja miatt megpróbálsz nyelvtanilag helyesen írni, de ez kimerül a mondatvégi pontban


Te is ugyanezt próbálod mondani, de neked is akad problémád a nyelvtannal. Tudod a mondatot nagybetűvel kezdjük és ponttal fejezzük be.
Bagoly mondja verébnek...
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 04:57pm
Quote (beni @ Jan 5 2013 09:10pm)
elég szerves része a testépítésnek az étrend és hát a legtöbb embernél a tápkieg is


Akkor szopjátok ki a faszomat, az is jó "tápkieg" xDDDDDD
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 04:57pm
Quote (Panzer88 @ 5 Jan 2013 23:54)
Te is ugyanezt próbálod mondani, de neked is akad problémád a nyelvtannal. Tudod a mondatot nagybetűvel kezdjük és ponttal fejezzük be.
Bagoly mondja verébnek...


?tUdOm¿
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 05:19pm
Quote (ecneB @ Jan 5 2013 08:51pm)
ezt ugy irtad le nekem, mintha teljes mertekben hulye lennek a temahoz. egyedul farkit szoktam latni postolgatni kajakat, legtobben csak bebofogik h mot vettek/ mit fognak venni.


úgy írtam le, hogy szerintem semmi gáz nincs abban, hogy ilyen topicban megemlítődik, hogy mit fognak venni...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 05:25pm
Quote (Panzer88 @ Jan 6 2013 12:57am)
Akkor szopjátok ki a faszomat, az is jó "tápkieg" xDDDDDD


geci mit leosztott nekik!!!! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


hájl hitler!!! xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 05:26pm
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 11:57pm)
Akkor szopjátok ki a faszomat, az is jó "tápkieg" xDDDDDD


kíváncsi lennék, hogy milyen kis nyomorék butthurt bújik meg az accod mögött
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 5 2013 05:31pm
Quote (beni @ Jan 6 2013 12:26am)
kíváncsi lennék, hogy milyen kis nyomorék butthurt bújik meg az accod mögött


nem félsz a parasztizomtól, te felfújt disznó
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 05:39pm
Quote (A122 @ Jan 6 2013 12:31am)
nem félsz a parasztizomtól, te felfújt disznó


bármikor elfutok úgy, hogy a lótrágyás gumicsizmájában a nyomomba se ér
Go Back To Magyar Topic List
Prev14424434444454461257Next
Add Reply New Topic New Poll