Quote (ecneB @ Jan 5 2013 08:51pm)
ezt ugy irtad le nekem, mintha teljes mertekben hulye lennek a temahoz. egyedul farkit szoktam latni postolgatni kajakat, legtobben csak bebofogik h mot vettek/ mit fognak venni.
úgy írtam le, hogy szerintem semmi gáz nincs abban, hogy ilyen topicban megemlítődik, hogy mit fognak venni...