d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1442443444445446512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2010 09:34am
Quote (Vharimatras @ 19 Jul 2010 14:46)
http://www.sg.hu/cikkek/75779/justin_bieber_klipje_lett_a_legnezettebb_youtube_video


eddig reménykedtem, hogy van némi esély a Föld számára, de ez most szertefoszlott.

WE ARE DOOMED


trve.
agyatlan zombik fogják járni a földet.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 19 2010 09:35am
Code
CNBC: Magyarország a következő bedőlés előtt álló ország


Quote
Az euró ára délutánra 291 forint fölé szaladt, a BUX esése csökken, délutánra már csak 4,4 százalékos mínuszban az OTP.



imádom a fidesz féle gazdaságpolitikát :hug: <3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 19 2010 09:35am
Quote (szabika @ 19 Jul 2010 14:02)
nincs meg a táskám :(
http://www.outgear.com/camelbak.jpg


vegyé másikat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 19 2010 09:35am
nekem ez a dzsásztin bíber akkora egy noname :mellow: tegnap tudtam meg, hogy az valami "énekes"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2010 09:38am
Quote (xGurke @ 19 Jul 2010 17:35)
nekem ez a dzsásztin bíber akkora egy noname :mellow: tegnap tudtam meg, hogy az valami "énekes"


én is kb 1 hete :wacko:
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 19 2010 10:00am
6net down :c
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Jul 19 2010 10:01am
öreg, beszart a 6 net
de vmi update van
fél óra és már játszhatunk ,ha minden igaz
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 19 2010 10:08am
Quote (xSpikeYx @ 19 Jul 2010 18:01)
öreg, beszart a 6 net
de vmi update van
fél óra és már játszhatunk ,ha minden igaz


jah
legalább a gamek nem crasheltek :c
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Jul 19 2010 10:10am
Quote (Eszilard @ 19 Jul 2010 17:08)
jah
legalább a gamek nem crasheltek :c


-.-
énis akarok játszani :(

már van 6 net :)
mi a nicked?

This post was edited by xSpikeYx on Jul 19 2010 10:19am
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 19 2010 10:40am
Quote (xSpikeYx @ 19 Jul 2010 18:10)
-.-
énis akarok játszani :(

már van 6 net :)
mi a nicked?


Szilard

de kok vagyok :c

This post was edited by Eszilard on Jul 19 2010 10:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1442443444445446512Next
Closed New Topic New Poll