d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14414424434444454765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2015 03:44pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Sep 2015 22:42)
ofc


En inkabb kabszit rendelnek belole a deepwebrol!
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 16 2015 03:45pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2015 11:14pm)
miért kell integrálni tanulnom középiskolában

ezt kajak kérik emelt matek érettségin??


emelt matekon nem integrálni kell, hanem 'integrálni'

az, hogy két szögfüggvényt leintegrálj meg egyszerű polinomokat, nem kell sok ész

a típusfeladatokat meg be lehet gyakorolni, két függvény közötti terület számítása van legtöbbször
majd rájössz, hogy mi is az integrálás egyetemen, de hidd el, ez nem az még :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 03:47pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Sep 2015 23:42)
ofc


de van mar egy cipom, ami bar kezd megviseltte valni, meg pont jo lenne kb erre a telre
viszont mivel mar kaptam erre a hora diakhitelt, es meg nem koltoztem el mellette, csomo penzem megmaradt most
viszont ha kicsit tovabb sporolnek meg, akkor tudnek valoszinuleg venni egy uj szamitogepet valamikor ebben a tanevben meg
de ugyanakkor mar regi vagyam egy ilyen cipo
o jaj :unsure: :unsure:
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 03:51pm
Quote (Karan2_Returned @ 16 Sep 2015 23:44)
Mutass rola kepet, igy nehez a döntes.


tobb opcioval is szemezek jelenleg, de ez tan a legcsabitobb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2015 03:52pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2015 09:51pm)
tobb opcioval is szemezek jelenleg, de ez tan a legcsabitobb
http://4.1m.yt/8Px8sdqZ-.png


:wacko:
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2015 03:55pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2015 23:51)
tobb opcioval is szemezek jelenleg, de ez tan a legcsabitobb
http://4.1m.yt/8Px8sdqZ-.png


te homoszexuális vagy?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 03:57pm
classic hunsub
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2015 03:59pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2015 23:51)
tobb opcioval is szemezek jelenleg, de ez tan a legcsabitobb
http://4.1m.yt/8Px8sdqZ-.png


kene nekem is vmi ilyesmit venni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 04:00pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2015 10:47pm)
de van mar egy cipom, ami bar kezd megviseltte valni, meg pont jo lenne kb erre a telre
viszont mivel mar kaptam erre a hora diakhitelt, es meg nem koltoztem el mellette, csomo penzem megmaradt most
viszont ha kicsit tovabb sporolnek meg, akkor tudnek valoszinuleg venni egy uj szamitogepet valamikor ebben a tanevben meg
de ugyanakkor mar regi vagyam egy ilyen cipo
o jaj :unsure: :unsure:


en mondok jobbat

kaptam ma állásajánlatot kisebb cégtől, 190 nettót fizetnének ami korrekt
nagyon érdekes munkakör lenne, csomó különböző dologgal foglalkozhatnék, pl robbanásbiztos led kifejlesztése, valami specko reaktor megtervezése kivitelezése etc
de mivel magyar cég és a magyar cégek trükköznek ezért bivalybasznádra akarnak bejelenteni mert ott kapnak az önkormányzattól valami támogatást

emiatt ugrana a lakhatási támogatásom ami 1 évre 100k lenne/hó, így magamnak kéne kifizetni az albit ami elvisz 60k-t, marad 130k

ha elmegyek a boschhoz vagy egyéb helyre (még futhatnak be ajánlataim az elkövetkező hetekben, interjúim is vannak még) akkor majdnem duplaennyiből gazdálkodhatnék havonta, de azok uncsibb helyek lennének valszleg

de már kurvára televan a faszom az álláskereséssel meg az interjúzással, illetve ez nagyon érdekes munkahelynek is tűnik. viszont ugye elbukok miatta 700k-t minimum nettó

o jaj :unsure:
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 16 2015 04:09pm
bevasaroltam holnapra szuletesnapi alapozasra, meg itthon van 2 uveg vodka meg 1 jäger, csak azt nem tudom minek ennyi pia mikor kb 8an leszünk

Go Back To Magyar Topic List
Prev14414424434444454765Next
Add Reply New Topic New Poll