d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1441442443444445660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2013 10:47am
Quote (ecneB @ Oct 5 2013 05:22pm)
wipe mindent (system, internal)

mondjuk nem tudom milyen a program maga. clockworkmod?


milyen program milyen?
Android system szarban(powerbutton+volumeuo) csak ezek közül lehet választani
reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2013 01:55pm
szereztem egy galaxy mini-t (barátnőmék nem használják mióta megvették) 1-2 hétre develni, android 2.2.1, felbontás kb 64*64-es, etc -- mekkora gagyi a WP-mhez képest :D

na mindegy, legalább a célnak tökéletes
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 6 2013 01:58pm
Quote (Anarkin @ Oct 6 2013 08:55pm)
szereztem egy galaxy mini-t (barátnőmék nem használják mióta megvették) 1-2 hétre develni, android 2.2.1, felbontás kb 64*64-es, etc -- mekkora gagyi a WP-mhez képest :D

na mindegy, legalább a célnak tökéletes


én a legördülő menüt iszonyatosan hiányoltam wpból
de gondolom csak megszokás kérdése
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 6 2013 02:02pm
Quote (Vismajor @ 6 Oct 2013 21:58)
én a legördülő menüt iszonyatosan hiányoltam wpból
de gondolom csak megszokás kérdése


?? Honnan hiányolod? feljön egy lista, ez mennyivel rosszabb?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 6 2013 02:03pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 6 2013 09:02pm)
?? Honnan hiányolod? feljön egy lista, ez mennyivel rosszabb?


nekem nem mutattak ilyesmit
mint a legördülős cucc, wifi, hangerő, etc
minap volt a kezembe wp8as teló és nem láttam ehhez hasonlót, bár sokat nem foglalkoztam vele
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2013 02:06pm
Quote (Vismajor @ 6 Oct 2013 22:03)
nekem nem mutattak ilyesmit
mint a legördülős cucc, wifi, hangerő, etc
minap volt a kezembe wp8as teló és nem láttam ehhez hasonlót, bár sokat nem foglalkoztam vele


azt majd valami 2014-es update-el ígérik, az mondjuk hiánycikk valóban
meg a fájlrendszer (habár ez csak a berögződések miatt, röpke 10-15 év alatt kiölik az emberből ezt az igényt, és jó lesz xddd)

nekem még mindig 7.8 van, nem is 8, szóval nem is tudom milyen a legújabb
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2013 02:06pm
nincs itt valakinek htcje?

mennyire érdemes rárakni egy sensation xl-re nagyobbat rakni mint 4.0.3?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2013 02:08pm
Quote (TrollBoss @ 6 Oct 2013 22:06)
nincs itt valakinek htcje?

mennyire érdemes rárakni egy sensation xl-re nagyobbat rakni mint 4.0.3?


gondolom ez attól függ hogy xda-n mit írnak róla, stabil-e a rom

két egyforma rom közül nyílván a legújabbat akarod papa

--
btw lassan tudok adni majd tesztelni .apk-t, már készül a parser ami értelmezi a tvrage xml adatait
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 6 2013 02:08pm
Quote (Anarkin @ Oct 6 2013 09:06pm)
azt majd valami 2014-es update-el ígérik, az mondjuk hiánycikk valóban
meg a fájlrendszer (habár ez csak a berögződések miatt, röpke 10-15 év alatt kiölik az emberből ezt az igényt, és jó lesz xddd)

nekem még mindig 7.8 van, nem is 8, szóval nem is tudom milyen a legújabb


hát akkor az se biztos h nekem wp8as volt a kezembe, bazinagy volt és lumia, 910 v dno vmi iylesmi, lehet ez is csak vmi wp 7.2131231 volt
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2013 02:14pm
Quote (Anarkin @ Oct 6 2013 09:08pm)
gondolom ez attól függ hogy xda-n mit írnak róla, stabil-e a rom

két egyforma rom közül nyílván a legújabbat akarod papa

--
btw lassan tudok adni majd tesztelni .apk-t, már készül a parser ami értelmezi a tvrage xml adatait


amelyiket könnyebb telepíteni

nem értek az ilyen kütyükhöz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1441442443444445660Next
Add Reply New Topic New Poll