Quote (Ghostmasterq @ 31 Aug 2010 02:02)
lol,nekem holnap fél 10-re templomba kéne menni olololol
akarod mondani dháromjsp-t?
(igen,tudom,hogy te d3-mat írtál)
lol be se lehet írni rendesen a dháromjspt, editeltem kétszer és nézem hogy mivan.. hát nem is lehet beirni.
nemtom miért engem az annyira nem érdekel hogy még arra se vettem a fáradságot hogy megnézzem : D
This post was edited by hedgehogsword on Aug 30 2010 06:06pm