d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14414424434444455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 05:59pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Aug 2010 01:58)
Nem tudom !!
de félelmetes lesz szerintem


Honnan szereztél tudomást a támadásról?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 30 2010 05:59pm
Quote (josheide @ 31 Aug 2010 01:59)
Honnan szereztél tudomást a támadásról?


dháromjsp-n írta valamelyik topicban úgy emlékszem,de nem találom :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 06:00pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Aug 2010 01:59)
dháromjsp-n írta valamelyik topicban úgy emlékszem,de nem találom :c


Akkor a halálcsillaggal el kell pusztítanunk azt a fórumot.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 30 2010 06:01pm
Quote (josheide @ 31 Aug 2010 02:00)
Akkor a halálcsillaggal el kell pusztítanunk azt a fórumot.


Szervezzünk ellenállási mozgalmat,biztos szükségünk lesz rá
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 30 2010 06:02pm
Quote (josheide @ 31 Aug 2010 02:00)
Akkor a halálcsillaggal el kell pusztítanunk azt a fórumot.


csináljunk d4jsp-t ahol a dháromjspt tesszük tönkre!!4

This post was edited by hedgehogsword on Aug 30 2010 06:04pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 30 2010 06:02pm
lol,nekem holnap fél 10-re templomba kéne menni olololol

Quote (hedgehogsword @ 31 Aug 2010 02:02)
csináljunk d4jsp-t ahol a d2jspt tesszük tönkre!!4

akarod mondani dháromjsp-t?
(igen,tudom,hogy te d3-mat írtál)

This post was edited by Ghostmasterq on Aug 30 2010 06:03pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 06:02pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Aug 2010 02:01)
Szervezzünk ellenállási mozgalmat,biztos szükségünk lesz rá


Ebben a szituációban úgy érzem, mi vagyunk a Birodalom, és ők a maréknyi ellenálló.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 30 2010 06:04pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Aug 2010 02:02)
lol,nekem holnap fél 10-re templomba kéne menni olololol


akarod mondani dháromjsp-t?
(igen,tudom,hogy te d3-mat írtál)


lol be se lehet írni rendesen a dháromjspt, editeltem kétszer és nézem hogy mivan.. hát nem is lehet beirni.
nemtom miért engem az annyira nem érdekel hogy még arra se vettem a fáradságot hogy megnézzem : D

This post was edited by hedgehogsword on Aug 30 2010 06:06pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 30 2010 06:06pm
sub wars ;D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 30 2010 06:06pm
Quote (josheide @ 31 Aug 2010 02:02)
Ebben a szituációban úgy érzem, mi vagyunk a Birodalom, és ők a maréknyi ellenálló.


akarod mondani lázadók? :evillol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14414424434444455001Next
Closed New Topic New Poll