d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14404414424434444765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2015 03:31pm
Quote (Flutter @ 16 Sep 2015 23:18)
iken
elegge
amugy ugyan az mint a derivalas csak visszafele
sosem ertettem aki emiatt rinyalt


másfél hete ezt tanulom de nem látom az összefüggést még
de gondolom majd belejövök
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 03:32pm
szarfoshúggy élet
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 03:33pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2015 10:14pm)
miért kell integrálni tanulnom középiskolában

ezt kajak kérik emelt matek érettségin??


miert ne?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 16 2015 03:36pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2015 10:14pm)
miért kell integrálni tanulnom középiskolában

ezt kajak kérik emelt matek érettségin??



Maga az intergralas amugy tenykeg eleg konnyu, csak egyket dolgot kell megjegyezni, lnx, e, szogfuggvenyek, es ha osszetett, akkor kivulrol belulre
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 03:36pm
Quote (MarcusD @ 16 Sep 2015 23:31)
másfél hete ezt tanulom de nem látom az összefüggést még
de gondolom majd belejövök


hat de literally ugyan az, mint a derivalas, csak visszafele :wacko:
meg esetleg ketszer kell megcsinalni egy helyett feladatonkent, aztan kivonod az egyiket a masikbol
legalabbis nekem ilyen tapasztalataim voltak, es en egy-egy delutannal sose tanultam tobbet kozepsuliban
mondjuk nekunk engedtek ilyen keplettablazatot hasznalni, de szeirntem integralashoz kb nem is volt annyira hasznos, max ha valami levezetes volt a feladat

This post was edited by SummertimeClothes on Sep 16 2015 03:37pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2015 03:37pm
Quote (Karan2_Returned @ 16 Sep 2015 23:33)
miert ne?


ennél irritálóbb témakör csak a koord. geometria volt

jo hát ha tényleg mindenki azt mondja hogy ennyire könnyű akkor valószínűleg még csak szopat a tanár aztán elmondja hogy kell 80szor egyszerűbben

This post was edited by MarcusD on Sep 16 2015 03:38pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 03:41pm
Quote (MarcusD @ Sep 16 2015 10:37pm)
ennél irritálóbb témakör csak a koord. geometria volt


En mazochista voltam es jelentkeztem matekkörre gimiben, ott olyan feladatok voltak hogy epeszü ember nem tudta megoladni öket, inkabb örülj hogy csak integralnod kell.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 03:41pm
elbasszam szerintetek az ehavi diakhitelem felet egy teli cipore?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 03:42pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2015 10:41pm)
elbasszam szerintetek az ehavi diakhitelem felet egy teli cipore?


ofc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 03:44pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 16 2015 10:41pm)
elbasszam szerintetek az ehavi diakhitelem felet egy teli cipore?


Mutass rola kepet, igy nehez a döntes.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14404414424434444765Next
Add Reply New Topic New Poll