d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14404414424434441257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 5 2013 12:42pm
Quote (Smat @ 5 Jan 2013 18:38)
Nem olvastam el déjv tl;drjét de ha már fél éve szeded akkor csak tartanék egy kis szünetet vele, 2-3 hét max.


végül is nem küldöd? :/
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 12:45pm
Quote (beni @ Jan 5 2013 07:11pm)
Én is hülyeségnek tartom. Nyilván a 40 fokos Golán fennsíkon való gyakorlatozást nem egy pacalpörkölttel indítasz meg, mint ahogy régen a rómaiak is egész napos menetelés végén ültek csak le kajálni valamit, közben meg csak falatozgattak valamit, de ez még nem ok arra, hogy a magyar irodista átvegye ezt a szokást. Lehet, hogy van benne valami, de nekem inkább olyan dolognak tűnik amivel a hülyéket be lehet etetni, hogy tessék, itt van a hetvennyolcadik étrend, ami most kivételesen működik, mert HARCOSOK is így kajáltak.

Kicsit olyannak érzem, mint a kéthavonta megjelenő új aerobik irányzatot (zumbától kezdve a hot ironig). Adni kell neki egy nevet, mert ha csak annyit mondasz, hogy tessék edzeni és nem egész nap kajálni akkor az az embereknek nem elég tudományos.


Hát nem tudom mi a probléma, amikor dolgozok, akkor a 8 órát 3 almával kibírom, és semmi bajom nincs. 1 nap megeszek kb 5 almát és el van intézve. Este meg annyit eszek amennyit csak tudok, húst meg mindent ami van. és így nincsen olyan hogy ebéd után szar dolgozni jóllakottan. Gondolkodni is jobban tudok, mert nem nyom el a jóllakottság. Persze ez egyik napról a másikra nem fog működni, ehhez hozzá kell szokni. Állítólag egészséges is, mert nappal tud a szervezet méregteleníteni, éjjel meg jobban felszívódnak a tápanyagok. Bár ezt csak olvastam, nem értek hozzá.
Persze hétvégén meg amikor nem dolgozok rendesen, akkor eszek normálisan.

Akkor tisztázzuk:
Nem vagyok náci, sem neonáci, viszont egyet értek velük.
Magyar vagyok, nemzeti gondolkodású és Hungarista.

Az izraeli kommandós étrendről meg annyit, hogy szerintem a középkorban amikor alkalmazták ezt az étrendet, még nem voltak sehol se a metszett faszú kommandós barátaid.



Ja és látom mindenki most már ellenem fordult, nem akarok minden postra válaszolni, összességébe: Szopjátok meg a faszomat.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 12:48pm
Quote (Panzer88 @ 5 Jan 2013 19:45)
Hát nem tudom mi a probléma, amikor dolgozok, akkor a 8 órát 3 almával kibírom, és semmi bajom nincs. 1 nap megeszek kb 5 almát és el van intézve. Este meg annyit eszek amennyit csak tudok, húst meg mindent ami van. és így nincsen olyan hogy ebéd után szar dolgozni jóllakottan. Gondolkodni is jobban tudok, mert nem nyom el a jóllakottság. Persze ez egyik napról a másikra nem fog működni, ehhez hozzá kell szokni. Állítólag egészséges is, mert nappal tud a szervezet méregteleníteni, éjjel meg jobban felszívódnak a tápanyagok. Bár ezt csak olvastam, nem értek hozzá.
Persze hétvégén meg amikor nem dolgozok rendesen, akkor eszek normálisan.

Akkor tisztázzuk:
Nem vagyok náci, sem neonáci, viszont egyet értek velük.
Magyar vagyok, nemzeti gondolkodású és Hungarista.

Az izraeli kommandós étrendről meg annyit, hogy szerintem a középkorban amikor alkalmazták ezt az étrendet, még nem voltak sehol se a metszett faszú kommandós barátaid.



Ja és látom mindenki most már ellenem fordult, nem akarok minden postra válaszolni, összességébe: Szopjátok meg a faszomat.


almát se szabadna enned!4négy
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2013 12:49pm
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 07:45pm)
Hát nem tudom mi a probléma, amikor dolgozok, akkor a 8 órát 3 almával kibírom, és semmi bajom nincs. 1 nap megeszek kb 5 almát és el van intézve. Este meg annyit eszek amennyit csak tudok, húst meg mindent ami van. és így nincsen olyan hogy ebéd után szar dolgozni jóllakottan. Gondolkodni is jobban tudok, mert nem nyom el a jóllakottság. Persze ez egyik napról a másikra nem fog működni, ehhez hozzá kell szokni. Állítólag egészséges is, mert nappal tud a szervezet méregteleníteni, éjjel meg jobban felszívódnak a tápanyagok. Bár ezt csak olvastam, nem értek hozzá.
Persze hétvégén meg amikor nem dolgozok rendesen, akkor eszek normálisan.

Akkor tisztázzuk:
Nem vagyok náci, sem neonáci, viszont egyet értek velük.
Magyar vagyok, nemzeti gondolkodású és Hungarista.

Az izraeli kommandós étrendről meg annyit, hogy szerintem a középkorban amikor alkalmazták ezt az étrendet, még nem voltak sehol se a metszett faszú kommandós barátaid.



Ja és látom mindenki most már ellenem fordult, nem akarok minden postra válaszolni, összességébe: Szopjátok meg a faszomat.


anyádból csinált szappannal fogok zuhanyozni :)
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 5 2013 12:50pm
Quote (Flutter @ Jan 5 2013 07:49pm)
anyádból csinált szappannal fogok zuhanyozni :)


én maradok a víznél, az bevált.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 12:51pm
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 07:45pm)
Hát nem tudom mi a probléma, amikor dolgozok, akkor a 8 órát 3 almával kibírom, és semmi bajom nincs. 1 nap megeszek kb 5 almát és el van intézve. Este meg annyit eszek amennyit csak tudok, húst meg mindent ami van. és így nincsen olyan hogy ebéd után szar dolgozni jóllakottan. Gondolkodni is jobban tudok, mert nem nyom el a jóllakottság. Persze ez egyik napról a másikra nem fog működni, ehhez hozzá kell szokni. Állítólag egészséges is, mert nappal tud a szervezet méregteleníteni, éjjel meg jobban felszívódnak a tápanyagok. Bár ezt csak olvastam, nem értek hozzá.
Persze hétvégén meg amikor nem dolgozok rendesen, akkor eszek normálisan.

Akkor tisztázzuk:
Nem vagyok náci, sem neonáci, viszont egyet értek velük.
Magyar vagyok, nemzeti gondolkodású és Hungarista.

Az izraeli kommandós étrendről meg annyit, hogy szerintem a középkorban amikor alkalmazták ezt az étrendet, még nem voltak sehol se a metszett faszú kommandós barátaid.



Ja és látom mindenki most már ellenem fordult, nem akarok minden postra válaszolni, összességébe: Szopjátok meg a faszomat.


látom előléptél történésznek

szerintem a középkorban a parasztok kb alig ettek húst, a földesúr meg köszvényes volt
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 5 2013 12:52pm
Megrendeltem bodybuildingboltról az NO fokozómat , de nincs készleten, shop.builderen meg 2k-val drágább...fukk :(

kezd /care lenni a topicbol, ne basszuk már szét...

This post was edited by Tommy_hun on Jan 5 2013 12:57pm
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 12:52pm
Quote (Flutter @ Jan 5 2013 08:49pm)
anyádból csinált szappannal fogok zuhanyozni :)


Én is a víznél maradok, de azért a családodból tudnék főzni némi szappant.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 5 2013 12:56pm
jó a topic csak túl sok a tldr
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 12:58pm
Ennyire kíváncsiak vagytok rám, már 12 en vagyunk lol
Jobb lesz ha elmegyek, további jó vergődést.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14404414424434441257Next
Add Reply New Topic New Poll