d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1440441442443444660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 4 2013 10:31am
Új telefonoknál első töltésnek van meghatározott ideje?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2013 10:32am
Quote (Kenny10 @ 4 Oct 2013 18:31)
Új telefonoknál első töltésnek van meghatározott ideje?


nincs. kb 10 éve mióta nem Ni, hanem Li-ion, Li-pol aksikat használunk, nem kell semmi ilyet.

Akkor rakod fel és veszed le, amikor akarod.
Annyi ajánlott, hogy bekapcsolva kell tölteni (nem csak az első alkalommal, hanem mindig, ezért kapcsolja be sok okostelefon a kijelzőt töltésnél).

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2013 10:33am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2013 10:41am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2013 18:32)
nincs. kb 10 éve mióta nem Ni, hanem Li-ion, Li-pol aksikat használunk, nem kell semmi ilyet.

Akkor rakod fel és veszed le, amikor akarod.
Annyi ajánlott, hogy bekapcsolva kell tölteni (nem csak az első alkalommal, hanem mindig, ezért kapcsolja be sok okostelefon a kijelzőt töltésnél).


Hihetetlen, hogy a nyomorék telefonboltosokban még ez él EGYTŐL EGYIG.
És bazdmeg még engem néznek hülyének ha mondom hogy ez egy faszság.
Múltkor keresztapám vette a Lumia 520at, neki is ezt mondták. Mondom neki szarja le, ez egy hülyeség, erre még engem néz hülyének hogy a "boltos csak tudja".

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2013 03:43pm
erről videót kéne csinálnom
kikapcsolva
powerbutton+volume up
android rendszermenü
wipe factory data reset
ok
MINDENT LEFOG TÖRÖLNI, EZ VISSZAFORDITHATATLAN
no
no
no
no
no
yes->>delete everything
no
no
rányomok yes
reboot
ÉS MINDEN UGYANOLYAN GECI
még az időt se kellett ujra beállítani
képek, mp3, etc
erről videót kéne csinálnom bazdmeg
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 4 2013 03:56pm
Quote (ecneB @ 30 Sep 2013 09:36)
en szivesen tesztelek


az klassz, ty!
/e akarom mondani ÁLAT KIRÁLYSÁGOS KÖSSZ TESÓ, nehogy jara felpofozzon

most jutottam el oda h egyáltalán létrehozzam a projectet, meg megírjam a fejlesztői doksi egy részét (app nélkül) -- szóval még beletellik egy kis időbe mire tudok adni .apk-t

(ha lenne rá időm akkor 2 délután de így lesz vagy 2 hét imo)

This post was edited by Anarkin on Oct 4 2013 04:11pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 4 2013 05:30pm
Quote (Vismajor @ Oct 4 2013 09:43pm)
erről videót kéne csinálnom
kikapcsolva
powerbutton+volume up
android rendszermenü
wipe factory data reset
ok
MINDENT LEFOG TÖRÖLNI, EZ VISSZAFORDITHATATLAN
no
no
no
no
no
yes->>delete everything
no
no
rányomok yes
reboot
ÉS MINDEN UGYANOLYAN GECI
még az időt se kellett ujra beállítani
képek, mp3, etc
erről videót kéne csinálnom bazdmeg


szamitogeprol nem lehet restoreolni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2013 05:37pm
Quote (Eoghan @ Oct 5 2013 12:30am)
szamitogeprol nem lehet restoreolni?


mit restoreoljak, nem backuppoltam semmit
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 5 2013 06:57am
Quote (Vismajor @ 4 Oct 2013 23:43)
erről videót kéne csinálnom
kikapcsolva
powerbutton+volume up
android rendszermenü
wipe factory data reset
ok
MINDENT LEFOG TÖRÖLNI, EZ VISSZAFORDITHATATLAN
no
no
no
no
no
yes->>delete everything
no
no
rányomok yes
reboot
ÉS MINDEN UGYANOLYAN GECI
még az időt se kellett ujra beállítani
képek, mp3, etc
erről videót kéne csinálnom bazdmeg


mivel az mp3 képek az internal sd-n vannak, a factory meg a system particiot torli... erre nem tudok mast mondani, mint hogy user error
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2013 09:13am
Quote (ecneB @ Oct 5 2013 01:57pm)
mivel az mp3 képek az internal sd-n vannak, a factory meg a system particiot torli... erre nem tudok mast mondani, mint hogy user error


akkor miért mondja, hogy letöröl mindent
én leakarok törölni mindent
akkor azt hogy kell?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 5 2013 10:22am
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2013 17:13)
akkor miért mondja, hogy letöröl mindent
én leakarok törölni mindent
akkor azt hogy kell?


wipe mindent (system, internal)

mondjuk nem tudom milyen a program maga. clockworkmod?

This post was edited by ecneB on Oct 5 2013 10:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1440441442443444660Next
Add Reply New Topic New Poll