Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2013 18:32)
nincs. kb 10 éve mióta nem Ni, hanem Li-ion, Li-pol aksikat használunk, nem kell semmi ilyet.
Akkor rakod fel és veszed le, amikor akarod.
Annyi ajánlott, hogy bekapcsolva kell tölteni (nem csak az első alkalommal, hanem mindig, ezért kapcsolja be sok okostelefon a kijelzőt töltésnél).
Hihetetlen, hogy a nyomorék telefonboltosokban még ez él EGYTŐL EGYIG.
És bazdmeg még engem néznek hülyének ha mondom hogy ez egy faszság.
Múltkor keresztapám vette a Lumia 520at, neki is ezt mondták. Mondom neki szarja le, ez egy hülyeség, erre még engem néz hülyének hogy a "boltos csak tudja".