Quote (anyd @ Dec 30 2021 02:40pm)
Szerintem a leges legutolsó jelenet cringe volt, az első fele nagyon meta, a második fele meg kb a 2,3 részekhez hasonlit
az első felével kb nem volt bajom, az hozta imo a 2-3 at (az 1 az genre defining ugyh ahhoz kár hasonlítani bármit), a második fele elég szar volt tbh plot/konzisztencia/még cgi tekintetében is néhol
tbh nem vártam jobbat a mai remaster metában