Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 27 2021 04:33pm)
regen d2ben volt vmi bug, hogy beraktad a zodot X patchben, es utana Y patchben kivetted, akkor megmaradt az indestructible, de a slotba rakhattal mast.
joey lehet pontosan tudja
háát játszottam anno pár évet, de nem emlékszem erre most

de éveket nem akarok rá várni, majd rairok a csakóra h menynit adna érte, nekem ugyse kell ,meg mercnek se olyan faszás sztem