Quote (Anarkin @ 22 Dec 2021 23:27)
épp előbb fejeztem be én is, nekem tetszett
őszintén szólva nem is tudom h milyen egyéb stroryval tudtak volna előrukkolni
kicsit meta volt az eleje, csak néztem :D
Az elejét imádtam, kurva meta volt
Quote (josheide @ 22 Dec 2021 23:12)
Nővé operálják benne Neót?
Akár meg is tehettek volna, ugyanis egyszer operálják igen erősen