Quote (aeiklmr @ 13 Nov 2018 16:38)
200++ matchem van, tobbseguk jol nez ki, altalaban csak azokat huzom jobbra, aki vmennyire megfog.. Mas kerdes h egy ertelmeset kb 2% os arannyal lehet beszelgetni.
De akartak mar megvenni is, szoval vicces hely ez a tinder, mondjuk nem tudom mi vartam. Elso matchem pont egy edesharmasba hivott bbf...

Minek annyi? én törlöm a fenébe, ha nem halad semerre a dolog.
(mindenkit törlök és nem történik semmi.. többnyire)