d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1439440441442443660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2013 04:40am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 11:37)
tucc bármit? lapitopi vásárlás előtt állok


Januarban megyek Amerikaba, de meg itt is jelentosen olcsobb minden a magyar araknal.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2013 04:42am
Quote (josheide @ 23 Sep 2013 12:40)
Januarban megyek Amerikaba, de meg itt is jelentosen olcsobb minden a magyar araknal.


ELTE-n mondta pár idősebb arc, hogy ilyen GER ebyről vesznek telefonokat meg laptopokat, ezen gondolkoztam már én is

kár h egy szót se értek németül és a végén rendelek valamit amiről azt hiszem h új, közben 2 éve használt törött képernyővel szétszedve :rofl:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2013 04:44am
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2013 11:42)
ELTE-n mondta pár idősebb arc, hogy ilyen GER ebyről vesznek telefonokat meg laptopokat, ezen gondolkoztam már én is

kár h egy szót se értek németül és a végén rendelek valamit amiről azt hiszem h új, közben 2 éve használt törött képernyővel szétszedve :rofl:


Valaki biztos tud segiteni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 23 2013 05:05am
Quote (zsansaccount @ 23 Sep 2013 12:09)
Öcsémnek nemsoká szülinapja van és a mostani telója (jó pár éves nokia) már nincs a top-on, szóval vennénk neki vmi újat. A mostani nem érintőképernyős - androidos, hanem a kalsszikus. Mivel nem kíméli a telefont, ezért valami olcsóbb, strapabíróbbat keresek neki. Tudnátok ajánlani? Kinek mi vált be, stb...

Gondolom netezne is rajta, de zenét nem nagyon hallgat telón, mert van neki külön kütyüje rá, kamera sem kell, h full hd legyen és a gps se fontos sztem. Szóval nem vmi high end teló kell, csak bírja az élet viszontagságait.


bump
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 27 2013 06:02am
Van egy teljesen mukodokepes kb 2 eves iphone 3 ,32 gigas telefonom - ezt mennyiert lehetne otthon elpasszolni ?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2013 06:26am
Quote (josheide @ Sep 27 2013 01:02pm)
Van egy teljesen mukodokepes kb 2 eves iphone 3 ,32 gigas telefonom - ezt mennyiert lehetne otthon elpasszolni ?


vatera.hu
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2013 06:39am
Quote (josheide @ 27 Sep 2013 14:02)
Van egy teljesen mukodokepes kb 2 eves iphone 3 ,32 gigas telefonom - ezt mennyiert lehetne otthon elpasszolni ?


3GS gondolom, szerintem olyan 20-25k
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 29 2013 05:14pm
nekiállok csinálni egy androidos progit beadandónak soon tm

tekintve hogy csak emulatorom van, és nincs androidos telóm majd kellenének emberek akik szétnyomkodják minden irányból, adnak screenshotot mindenféle helyekről, és ha valami "furán" néz ki arról szólnak

számíthatok 1-2 emberre, ha így odapasszolom az .apk fájlokat? :wub: fel tudjátok tenni? root kell hozzá vagy megy alapból is? tesómnak ment úgy is h elküldtem egy basic appot emailben, de ő rommá hackeli mindig a telóját

most azt találtam ki hogy rácuppanok services.tvrage.com-ra, ahol le tudok kérdezni minden sorozatról minden cuccot, 'oszt kb erről szólna, még ki kell találni

régebben approveolták az accomat, hogy részletes leírásokat is kapjak a sorozatokról
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 29 2013 11:39pm
Quote (Anarkin @ 30 Sep 2013 01:14)
nekiállok csinálni egy androidos progit beadandónak soon tm

tekintve hogy csak emulatorom van, és nincs androidos telóm majd kellenének emberek akik szétnyomkodják minden irányból, adnak screenshotot mindenféle helyekről, és ha valami "furán" néz ki arról szólnak

számíthatok 1-2 emberre, ha így odapasszolom az .apk fájlokat? :wub: fel tudjátok tenni? root kell hozzá vagy megy alapból is? tesómnak ment úgy is h elküldtem egy basic appot emailben, de ő rommá hackeli mindig a telóját

most azt találtam ki hogy rácuppanok services.tvrage.com-ra, ahol le tudok kérdezni minden sorozatról minden cuccot, 'oszt kb erről szólna, még ki kell találni

régebben approveolták az accomat, hogy részletes leírásokat is kapjak a sorozatokról


fingós app?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 30 2013 01:36am
Quote (Anarkin @ 30 Sep 2013 01:14)
nekiállok csinálni egy androidos progit beadandónak soon tm

tekintve hogy csak emulatorom van, és nincs androidos telóm majd kellenének emberek akik szétnyomkodják minden irányból, adnak screenshotot mindenféle helyekről, és ha valami "furán" néz ki arról szólnak

számíthatok 1-2 emberre, ha így odapasszolom az .apk fájlokat? :wub: fel tudjátok tenni? root kell hozzá vagy megy alapból is? tesómnak ment úgy is h elküldtem egy basic appot emailben, de ő rommá hackeli mindig a telóját

most azt találtam ki hogy rácuppanok services.tvrage.com-ra, ahol le tudok kérdezni minden sorozatról minden cuccot, 'oszt kb erről szólna, még ki kell találni

régebben approveolták az accomat, hogy részletes leírásokat is kapjak a sorozatokról


en szivesen tesztelek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1439440441442443660Next
Add Reply New Topic New Poll