d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cripto
Prev1434445464795Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 30 2017 09:08am
Quote (ace17alreadyexists @ Dec 30 2017 05:07pm)
Ha odafigyelsz, sok ilyesmibe beszállsz, akkor pár esetben elbukod a pénzed felét vagy az egészet, pár esetben meg 5x, 10x. Sajnos az elején lehet, hogy nem alszol túl jól. Régebben én is úgy voltam, hogy nem kockáztatok, de utólag rájöttem, hogy megéri, most kb napi fél - 1 órát áldozok arra, hogy találjak ilyen lehetőségeket (nem csak cripto). A "nem irogatna ide mert magánrepülőn kokainozik"-hoz meg sajnos több pénz kéne.


ha mesh faszarol szeretnek kokaint szivni ahhoz milyen befektetesek kellenek?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 30 2017 09:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2017 17:07)
azert mondjuk erre még visszatérnék

nem az én példám, de egy példa talki szerint:

step 1: valaki 10millio forintbol csinal 100milliot
step 2: egész hátralevő életében magánrepülőn szívja kurvák seggéről a kokót



én nem is tudtam hogy a világ így működik


de aki ilyenbe be mer fektetni 10millat AZ ELEJEN, annak valoszinuleg milliardjai vannak.

Quote (ace17alreadyexists @ 30 Dec 2017 17:07)
Ha odafigyelsz, sok ilyesmibe beszállsz, akkor pár esetben elbukod a pénzed felét vagy az egészet, pár esetben meg 5x, 10x. Sajnos az elején lehet, hogy nem alszol túl jól. Régebben én is úgy voltam, hogy nem kockáztatok, de utólag rájöttem, hogy megéri, most kb napi fél - 1 órát áldozok arra, hogy találjak ilyen lehetőségeket (nem csak cripto). A "nem irogatna ide mert magánrepülőn kokainozik"-hoz meg sajnos több pénz kéne.


hat tobb penz meg legfokeppen 1 idogep, esetleg valami jovobelato kepesseg.
esetleg ha szarba szallsz be es nem nagyon vagod a dolgokat, akkor meg le is csuknak a gecibe :D

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 30 2017 09:10am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 30 2017 09:09am
Quote (Smat @ 30 Dec 2017 17:08)
Igen, beirtam a velemenyemet hogy szerintem miert nem jo dolog a btc vagy mas kripto. Erre levente ugrik a postomra mint ahogy a faszra szokott mert lol hat ehhez diploma kell te kreten geci.. Nem hulyesegeket allitottam, elmondtam a velemenyemet, es azt hogy egy laikus embernek hogy jon at a btc. Nyilvan aki 2017-ben nem kriptoszakerto az egy nyomorek.


imadom, hogy amikor faszságokat beszélnek az emberek azzal takaróznak, hogy EZ CSAK VÉLEMÉNY TE GECI MI NEM IS VAGYOK HÜLYE XDDDDD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 30 2017 09:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Dec 2017 15:09)
imadom, hogy amikor faszságokat beszélnek az emberek azzal takaróznak, hogy EZ CSAK VÉLEMÉNY TE GECI MI NEM IS VAGYOK HÜLYE XDDDDD


En meg azt imadom hogy elmebeteg vagy

Not.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 30 2017 09:11am
Quote (Smat @ Dec 30 2017 04:08pm)
Igen, beirtam a velemenyemet hogy szerintem miert nem jo dolog a btc vagy mas kripto. Erre levente ugrik a postomra mint ahogy a faszra szokott mert lol hat ehhez diploma kell te kreten geci.. Nem hulyesegeket allitottam, elmondtam a velemenyemet, es azt hogy egy laikus embernek hogy jon at a btc. Nyilvan aki 2017-ben nem kriptoszakerto az egy nyomorek.


tehát a foci topicba bemegyek én, és elmondom a véleményemet hogy szerintem azér szar az angol foci mer nem elég benne a néger mint a franciában

>elküldenek az anyámba

>kibaszott seggfejek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 30 2017 09:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 30 2017 04:09pm)
de aki ilyenbe be mer fektetni 10millat AZ ELEJEN, annak valoszinuleg milliardjai vannak.



hat tobb penz meg legfokeppen 1 idogep, esetleg valami jovobelato kepesseg.
esetleg ha szarba szallsz be es nem nagyon vagod a dolgokat, akkor meg le is csuknak a gecibe :D


igen, sokan vannak akiknek milliárdjai vannak kriptobol, és valszleg nekik sem a magánrepülőzés a program all day. és mi nem is tartozunk ezek közé az emberek közé
Member
Posts: 66
Joined: Dec 17 2017
Gold: 0.00
Dec 30 2017 09:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 30 2017 04:12pm)
igen, sokan vannak akiknek milliárdjai vannak kriptobol, és valszleg nekik sem a magánrepülőzés a program all day. és mi nem is tartozunk ezek közé az emberek közé


De, hogy azért legyen olyan is akinek ez a program:

https://www.forbes.com/sites/bishopjordan/2017/07/07/bitcoin-millionaire/#6f2c666a6261

/tfw ennyi már nem fog oszejönni :(

This post was edited by ace17alreadyexists on Dec 30 2017 09:14am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 30 2017 09:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2017 15:11)
tehát a foci topicba bemegyek én, és elmondom a véleményemet hogy szerintem azér szar az angol foci mer nem elég benne a néger mint a franciában

>elküldenek az anyámba

>kibaszott seggfejek


Mondjuk megkerdeznem hogy miert gondolod igy, majd esetleg levezetnem neked hogy miert kevesebb a N xy helyen.. De ez csak az en egyszeru logikam, nem vagyok kriptoprofesszor..
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 30 2017 09:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2017 17:12)
igen, sokan vannak akiknek milliárdjai vannak kriptobol, és valszleg nekik sem a magánrepülőzés a program all day. és mi nem is tartozunk ezek közé az emberek közé


amire ki akartam terni, hogy teljes vagyonodat 2013ban nem szivesen toltad volna bele a bitcoinba (vagy akarmilyen masik cryptoba)
ha viszont most annyira tuti a dolog, miert nem teszed meg? ha van autod, lakasod, esetleg vegyel fel kolcsont, ugyis sokszorosat hozza, nemde?
amugy csomo embernek vannak milliardjai kokainbol is, kurvakbol is, sot, fegyverekbol, bunszervezetbol.
de lehet kartyabol is picsanagy penzeket csinalni, megse latod, hogy mki ezt kovetne.
szimplan azert mert kibaszottul kockazatos.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 30 2017 09:15am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 30 2017 09:14am
Quote (ace17alreadyexists @ 30 Dec 2017 15:07)
Ha odafigyelsz, sok ilyesmibe beszállsz, akkor pár esetben elbukod a pénzed felét vagy az egészet, pár esetben meg 5x, 10x. Sajnos az elején lehet, hogy nem alszol túl jól. Régebben én is úgy voltam, hogy nem kockáztatok, de utólag rájöttem, hogy megéri, most kb napi fél - 1 órát áldozok arra, hogy találjak ilyen lehetőségeket (nem csak cripto). A "nem irogatna ide mert magánrepülőn kokainozik"-hoz meg sajnos több pénz kéne.


jo de innentől ez miben másabb mint a tőzsde/stocktrading? honnan gondolják az emberek hogy ez egy reális fizetőeszköz lesz x éven belül?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464795Next
Add Reply New Topic New Poll