Quote (Baleee @ Aug 5 2015 08:05am)
http://www.youtube.com/watch?v=MNH0bmYT7os
Kibaszott picsa. Végig sem bírtam nézni.
Én meg azt sorolhatnám, hogy bejönnek a csajok nyáron papucsban, lenge szoknyában, spagettipántos felsőben és panaszkodnak, hogy hüvös van. A férfiak meg zárt cipő, hosszú nadrág, hosszú ujjú ingben rohadnak meg. Arról nem beszélve, hogy a fázás ellen lehet tenni, de ha nekem polóban is melegem van, akkor meg vagyok baszva légkondi/venti nélkül.
Régen volt olyan is, hogy nyaraláson 27 fokra állítottuk a légkondit, mert az volt a kompromisszumos megoldás a lányok miatt....