Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:07am)
Amugy hihetetlen sokan voltunk, kosz mindenkinek aki jott!
Asszem vki kerdezte kik voltak szoval megprobalok irni egy listat...
- Patrik + noje
- Vis + noje
- Jara
- Gurke
- Anarkin
- Ptdk
- Tevetava
- Hunindex
- Cpt
- Rici
- Szabika
- Mesh
- Tacsi
+ persze en
Szerintem a veget leszamitva tok sikeres talalkozo volt.
http://i62.tinypic.com/2ekq9v5.jpg
tacsi vigyorat ajanlom a figyelmetekbe.
én nem neveznék sikeresnek egy olyan találkozót, ami balhéval végződik
ahogyan a képekből meg a videokból láttam, ugyanaz a színvonal volt, mint itt, megfejelve piálással és kábítószerrel (amit indenképpen mutatni kell, mert húdemenő)
jó döntés volt nem elmenni, kb. ezt vártam az itteni megnyilvánulások alapján...
vismajort meg nem lefogni kellett volna, hanem jarabeket kirugdosni onnan, mert társaságban csúnyát mondani a másik barátnőjérere égbekiáltó taplóság, fel nem tudom fogni, hogy úszta meg egy pofonnal
most komolyan, egy ilyen szitut leálltok videozni? hihetetlen

amúgy csak hogy én is hozzam a színvonalat, jarabek öcsém olyan rettenetesen ocsmány képed van, hogy ha nő lennék bottal sem nyúlnék hozzád, adj hálát a jóistennek, hogy pénzes családból származol, így legalább van esélyed a felszínes nőknél, kb. olyan a fejed, mint egy fogyatékosnak
This post was edited by TuskesVanek on Sep 24 2014 12:32am