d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1434445464779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 10:31pm
micsoda színvonal :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 11:56pm
Egy pofon utani jara.

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 24 2014 12:06am
de éreztem mikor kell elindulni onnan
durván öreg a társaság, ilyen 20 múlt már mindenki
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:07am
Amugy hihetetlen sokan voltunk, kosz mindenkinek aki jott!
Asszem vki kerdezte kik voltak szoval megprobalok irni egy listat...
  • Patrik + noje
  • Vis + noje
  • Jara
  • Gurke
  • Anarkin
  • Ptdk
  • Tevetava
  • Hunindex
  • Cpt
  • Rici
  • Szabika
  • Mesh
  • Tacsi

+ persze en

Szerintem a veget leszamitva tok sikeres talalkozo volt.



tacsi vigyorat ajanlom a figyelmetekbe.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:31am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:07am)
Amugy hihetetlen sokan voltunk, kosz mindenkinek aki jott!
Asszem vki kerdezte kik voltak szoval megprobalok irni egy listat...
  • Patrik + noje
  • Vis + noje
  • Jara
  • Gurke
  • Anarkin
  • Ptdk
  • Tevetava
  • Hunindex
  • Cpt
  • Rici
  • Szabika
  • Mesh
  • Tacsi

+ persze en

Szerintem a veget leszamitva tok sikeres talalkozo volt.

http://i62.tinypic.com/2ekq9v5.jpg

tacsi vigyorat ajanlom a figyelmetekbe.


én nem neveznék sikeresnek egy olyan találkozót, ami balhéval végződik

ahogyan a képekből meg a videokból láttam, ugyanaz a színvonal volt, mint itt, megfejelve piálással és kábítószerrel (amit indenképpen mutatni kell, mert húdemenő)

jó döntés volt nem elmenni, kb. ezt vártam az itteni megnyilvánulások alapján...

vismajort meg nem lefogni kellett volna, hanem jarabeket kirugdosni onnan, mert társaságban csúnyát mondani a másik barátnőjérere égbekiáltó taplóság, fel nem tudom fogni, hogy úszta meg egy pofonnal

most komolyan, egy ilyen szitut leálltok videozni? hihetetlen :D

amúgy csak hogy én is hozzam a színvonalat, jarabek öcsém olyan rettenetesen ocsmány képed van, hogy ha nő lennék bottal sem nyúlnék hozzád, adj hálát a jóistennek, hogy pénzes családból származol, így legalább van esélyed a felszínes nőknél, kb. olyan a fejed, mint egy fogyatékosnak :D

This post was edited by TuskesVanek on Sep 24 2014 12:32am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 12:37am
Geci hogy berugtam
Az a rohadt palinka bazdmeg, ugy viselkedtem mint a legutlso paraszt suttyo, lesullyedtem egy par szintet
Bazdmeg hazamenni alig tudtam a krva eletbe
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:38am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 07:31)
én nem neveznék sikeresnek egy olyan találkozót, ami balhéval végződik

ahogyan a képekből meg a videokból láttam, ugyanaz a színvonal volt, mint itt, megfejelve piálással és kábítószerrel (amit indenképpen mutatni kell, mert húdemenő)

jó döntés volt nem elmenni, kb. ezt vártam az itteni megnyilvánulások alapján...

vismajort meg nem lefogni kellett volna, hanem jarabeket kirugdosni onnan, mert társaságban csúnyát mondani a másik barátnőjérere égbekiáltó taplóság, fel nem tudom fogni, hogy úszta meg egy pofonnal

most komolyan, egy ilyen szitut leálltok videozni? hihetetlen :D

amúgy csak hogy én is hozzam a színvonalat, jarabek öcsém olyan rettenetesen ocsmány képed van, hogy ha nő lennék bottal sem nyúlnék hozzád, adj hálát a jóistennek, hogy pénzes családból származol, így legalább van esélyed a felszínes nőknél, kb. olyan a fejed, mint egy fogyatékosnak :D


Tudod a nyugat opiuma, a kameras telefon mindig az ember kezeben van...

Amugy igen, sikeresnek tartom a talalkozot mert a Vis- Jara konfliktus regota a levegoben volt, es most mindket felnek alkalma lesz elgondolkodni a dolgon kicsit alaposabban is. (progress!)

Nem mellesleg talalkoztam harom olyan emberrel akikkel eddig meg nem, es amugy is mindenkivel nagyon jokat beszelgettunk.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 24 2014 12:40am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 08:38am)
Tudod a nyugat opiuma, a kameras telefon mindig az ember kezeben van...

Amugy igen, sikeresnek tartom a talalkozot mert a Vis- Jara konfliktus regota a levegoben volt, es most mindket felnek alkalma lesz elgondolkodni a dolgon kicsit alaposabban is. (progress!)

Nem mellesleg talalkoztam harom olyan emberrel akikkel eddig meg nem, es amugy is mindenkivel nagyon jokat beszelgettunk.



++ ani hunindex szabika
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 12:42am
Metroaluljaroba telehanytam a kukat
Gg
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 24 2014 12:43am
kar h kihagytam :DDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464779Next
Add Reply New Topic New Poll