d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1434445464748Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2014 03:22pm
Quote (jarabekg @ 19 Sep 2014 23:21)
csinaltam spenottal meg fustoltsajttal gongyolt serteskarajt rizibizivel, es gecifinom lett, meg lesz egy adag holnap delben is.

maradt meg egy csomo spenot, ki kene talalnom valai jo felhasznalast, frissbol fozeleket inkabb nem foznek


blaze it fgt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2014 03:23pm
Quote (tevetava @ Sep 19 2014 10:22pm)
blaze it fgt


ahhoz meg tul friss meg nedves : (
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 19 2014 03:48pm
Quote (jarabekg @ Sep 19 2014 10:21pm)
csinaltam spenottal meg fustoltsajttal gongyolt serteskarajt rizibizivel, es gecifinom lett, meg lesz egy adag holnap delben is.


baconnel + füstölt sajttal >

Quote (tevetava @ Sep 19 2014 10:22pm)
blaze it fgt


:DDDDDD

This post was edited by lacketto on Sep 19 2014 03:49pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 03:44am
fetával töltött rántott csirkemell 10/10
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 20 2014 03:45am
Quote (jarabekg @ 19 Sep 2014 23:21)
csinaltam spenottal meg fustoltsajttal gongyolt serteskarajt rizibizivel, es gecifinom lett, meg lesz egy adag holnap delben is.

maradt meg egy csomo spenot, ki kene talalnom valai jo felhasznalast, frissbol fozeleket inkabb nem foznek


>gyümölcs
>hús

Soha nem bírtam együtt megenni...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 03:52am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 10:45am)
>gyümölcs
>hús

Soha nem bírtam együtt megenni...


pedig jó is az hawaii pizza az egyik kedvencem :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 20 2014 03:53am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Sep 2014 11:45)
>gyümölcs
>hús

Soha nem bírtam együtt megenni...


hawaii pizza = best
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 20 2014 03:58am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 10:45am)
>gyümölcs
>hús

Soha nem bírtam együtt megenni...


a spenot gyumolcs?????
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 20 2014 06:23am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 09:45am)
>gyümölcs
>hús

Soha nem bírtam együtt megenni...


nekem is herótom van az ilyesmitől
mézes csirke, ananászos csirke, de még a rántott sajt áfonyával se fekszik
húsételnek sósnak kell lennie, ahhoz meg nem passzol a gyümölcs
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 20 2014 06:26am
Quote (bamboo @ Sep 20 2014 01:23pm)
nekem is herótom van az ilyesmitől
mézes csirke, ananászos csirke, de még a rántott sajt áfonyával se fekszik
húsételnek sósnak kell lennie, ahhoz meg nem passzol a gyümölcs


szebb jövőt!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464748Next
Add Reply New Topic New Poll