d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14344454647214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 05:29am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 05:38am
na vege, nem lett rosszabb, mint amire szamitani lehetett
house of the undying lehetett volna hubb de mindegy vegulis
whitewalkerek is jol sokerultek imo, kiveve magat a szikla moge bujast, az eleg derp lett

doreah kiirasa viszont jobban felbaszta az agyam mint barmi mas ebben az evadban :thumbsup:
meg orultem volna melisandre cicinek is igy a vegere de ez van :c

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 4 2012 05:39am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 07:57am
A dothrakiaknak lesz még valami szerepük? Nekem azok tűntek eddig a legkeményebbeknek a sorozatban. :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 07:59am
Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 15:57)
A dothrakiaknak lesz még valami szerepük? Nekem azok tűntek eddig a legkeményebbeknek a sorozatban. :D


A 3. köny végéig nem nagyon, van belőlük asszem ~50 db Daenerysszel amiből a legtöbb nő/gyerek/öreg. De barbár népség, nem szeretem őket :D

This post was edited by Rawen on Jun 4 2012 08:00am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 08:09am
Quote (Rawen @ 4 Jun 2012 15:59)
A 3. köny végéig nem nagyon, van belőlük asszem ~50 db Daenerysszel amiből a legtöbb nő/gyerek/öreg. De barbár népség, nem szeretem őket :D


rasszista geci
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 08:35am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 02:59pm)
A 3. köny végéig nem nagyon, van belőlük asszem ~50 db Daenerysszel amiből a legtöbb nő/gyerek/öreg. De barbár népség, nem szeretem őket :D


És utána?

Ez az évadzáró rész elég gyenge lett szerintem. :(
A mások azok most hova meneteltek itt a végén? A fal felé, vagy a "barbárok" felé?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 08:37am
Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 16:35)
És utána?

Ez az évadzáró rész elég gyenge lett szerintem. :(
A mások azok most hova meneteltek itt a végén? A fal felé, vagy a "barbárok" felé?


betamadjak a nights watch tamaszpontjat
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2012 08:37am
Quote (Bendeguz @ Jun 4 2012 03:35pm)
És utána?

Ez az évadzáró rész elég gyenge lett szerintem. :(
A mások azok most hova meneteltek itt a végén? A fal felé, vagy a "barbárok" felé?


szerintem abba az eroditmenynek csufolt fennsikra, ahol a varjak taboroznak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2012 08:38am
Quote (Bendeguz @ Jun 4 2012 03:35pm)
És utána?

Ez az évadzáró rész elég gyenge lett szerintem. :(
A mások azok most hova meneteltek itt a végén? A fal felé, vagy a "barbárok" felé?


szerintem a fal felé
Meg szerintem jó rész volt, bár kicsit kevés, de az gondolom abból jön hogy élveztem és még kéne csak vége
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 08:38am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 4 2012 03:37pm)
betamadjak a nights watch tamaszpontjat


Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 4 2012 03:37pm)
szerintem abba az eroditmenynek csufolt fennsikra, ahol a varjak taboroznak


:drool:

Remélem jó sok harc lesz a következő évadban.

De most megint jövő áprilisig várni.....neeeeee :(((((((((((((((((

This post was edited by Bendeguz on Jun 4 2012 08:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344454647214Next
Add Reply New Topic New Poll