na vege, nem lett rosszabb, mint amire szamitani lehetett
house of the undying lehetett volna hubb de mindegy vegulis
whitewalkerek is jol sokerultek imo, kiveve magat a szikla moge bujast, az eleg derp lett
doreah kiirasa viszont jobban felbaszta az agyam mint barmi mas ebben az evadban

meg orultem volna melisandre cicinek is igy a vegere de ez van :c
This post was edited by SummertimeClothes on Jun 4 2012 05:39am