Quote (Rawen @ Jul 14 2012 02:14pm)
Szerintem igy muvluv utan G-Senjou no Maou lenne legjobb. Akciodus, gyorsan lehet haladni. OST az meg 10/10, klasszikus zeneknek az atdolgozasa. Esetleg Kikokugai, mivel rövid es az is viszonylag pörgös.
Higurashi meg Umineko hosszuak, meg a rajz az nagyon gyenge. Ha ugy erzed keszen allsz megegy ezeroras VN-re akkor ezeket is olvashatod. OST ezeknel is nagyon tetszett.
Forestet meg Narcissut nem ismerem, de elvileg jok.
Cross Channel meg elvont es nehez olvasmany. Elsö 10 ora unalmas, utana kezd leesni hogy mi is törtenik tulajdonkeppen. Egyszer mindenkeppen olvasd majd el.