d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14344454647198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 7 2012 02:49pm
Hogy bírod minden nap a rajzolt pinára verni holló?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2012 02:58pm
Quote (Smat @ 7 Jul 2012 22:49)
Hogy bírod minden nap a rajzolt pinára verni holló?


Nem verem minden nap de amúgy sem értem a kérdést.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2012 03:43am
Natsuyuki Rendezvous: Ez is ilyen nem tudom eldönteni mit kezdjek vele, annyira nem rossz, 3 episode rule aztán meglátjuk.
SAO:
>MMO
>there's no magic in this world
DROPPED
Na amúgy nem, a potential megvan, ha nem megy át unalmas "minden rész arról szól, hogy megölünk egy bosst" modeba akkor akár még jó is lehet.


Hát ez meg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Sok retard.

This post was edited by Rawen on Jul 8 2012 03:45am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2012 03:06am
Ez a fairy:D cucc tényleg aots, szakadtam ezen a 2. részen :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 10 2012 02:50pm
Nyaruko 2. evad bejelentve
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2012 02:52pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Jul 2012 22:50)
Nyaruko 2. evad bejelentve
http://noob.hu/2012/07/10/1340049983654.gif


YEAH...ohwait
Amúgy DAT SUMIKA RAPE SCENE
Meg jó ez a JoJo, part 2 ~felénél járok.

This post was edited by Rawen on Jul 10 2012 02:58pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 10 2012 03:03pm
Quote (Rawen @ Jul 10 2012 09:52pm)
YEAH...ohwait
Amúgy DAT SUMIKA RAPE SCENE
Meg jó ez a JoJo, part 2 ~felénél járok.


Sumika megerdemelte, en azt remeltem teljesen le lett cserelve Kasumival.
JoJo meg egyik legertelmesebb battle shounen, egy asspullra se emlekszek hogy lett volna
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2012 03:10pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Jul 2012 23:03)
Sumika megerdemelte, en azt remeltem teljesen le lett cserelve Kasumival.
JoJo meg egyik legertelmesebb battle shounen, egy asspullra se emlekszek hogy lett volna


Utálom Sumikat, idegesítő slut. Amúgy hihetetlen, hogy a japánok mennyire érzik, hogy ki a legszarabb karakter és mindig nekik kell nyerniük. Nem tudom mi lesz később, yokohama reactor lett szétrobbantva meg vissza lett verve a beta swarm de kétlem, hogy nem fogja túlélni az egészet.
Eddig nem volt asspull meg lyók a character designok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 07:14am
Ma valszeg befejezem a maburabut de nem tudom mi legyen a következő. Ezekre gondoltam így hirtelen de valami rec-et kérek ha van
http://vndb.org/v10
http://vndb.org/v67
http://vndb.org/v24
http://vndb.org/v211
http://vndb.org/v66
http://vndb.org/v599
http://vndb.org/v183
Elég sok de egyelőre nem tudok dönteni.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 03:58am
Quote (Rawen @ Jul 14 2012 02:14pm)
Ma valszeg befejezem a maburabut de nem tudom mi legyen a következő. Ezekre gondoltam így hirtelen de valami rec-et kérek ha van
http://vndb.org/v10
http://vndb.org/v67
http://vndb.org/v24
http://vndb.org/v211
http://vndb.org/v66
http://vndb.org/v599
http://vndb.org/v183
Elég sok de egyelőre nem tudok dönteni.


Szerintem igy muvluv utan G-Senjou no Maou lenne legjobb. Akciodus, gyorsan lehet haladni. OST az meg 10/10, klasszikus zeneknek az atdolgozasa. Esetleg Kikokugai, mivel rövid es az is viszonylag pörgös.
Higurashi meg Umineko hosszuak, meg a rajz az nagyon gyenge. Ha ugy erzed keszen allsz megegy ezeroras VN-re akkor ezeket is olvashatod. OST ezeknel is nagyon tetszett.
Forestet meg Narcissut nem ismerem, de elvileg jok.
Cross Channel meg elvont es nehez olvasmany. Elsö 10 ora unalmas, utana kezd leesni hogy mi is törtenik tulajdonkeppen. Egyszer mindenkeppen olvasd majd el.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344454647198Next
Add Reply New Topic New Poll