Quote (Vismajor @ Nov 14 2011 08:35pm)
Én értem, amit te nem, megkérdezed, elmondom e, nem, és ezért nincs egy csepp eszem se?
peldaul ezert:
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:32pm)
hat kb, biztos vagyok benne hogy a userek tobbsege azert irkal be ilyen postot, amely annyit tartalmaz hogy: "troll",
hogy inkrementalja, illetve novelje eggyel a post count -jat :S szanalmas...
te pedig rogton ennyit irsz utana:
troll
Nem gondolod hogy ez nagyon gyerekes viselkedes?