d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1434445464764Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:37pm
Quote (lakatosmegatron @ 14 Nov 2011 21:36)
most nagyrészt igen


hogyhogy? suspi?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:37pm
Quote (dihep @ Nov 14 2011 08:33pm)
meg mert itt az a menő ha mész a tömeg után, ha más a véleményed kiutálnak!


ott a pont, ennyi. egyet ertek.
a sok szarhazi szajrol szajra mondjak egy es ugyanazt csak hogy egy oldalon alljanak es tobben legyenek egy ellen,
de engem ez nem erdekel, epp ettol stilus valaki, hogy ezt nem koveti, hanem kb kiall az igazaert. :S
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 02:37pm
Quote (tevetava @ Nov 14 2011 09:37pm)
hogyhogy? suspi?


2 hét suspi egy rajzolt képért.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:38pm
Quote (dihep @ 14 Nov 2011 21:33)
meg mert itt az a menő ha mész a tömeg után, ha más a véleményed kiutálnak!


ja,benit is csak ezért bírja mindenki
én ki merem mondani a véleményem,kajnista legalább bizonyított is valamit,benit csak divat szeretni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:38pm
Quote (lakatosmegatron @ 14 Nov 2011 21:37)
2 hét suspi egy rajzolt képért.


lol :DDD
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 02:38pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:37pm)
ott a pont, ennyi. egyet ertek.
a sok szarhazi szajrol szajra mondjak egy es ugyanazt csak hogy egy oldalon alljanak es tobben legyenek egy ellen,
de engem ez nem erdekel, epp ettol stilus valaki, hogy ezt nem koveti, hanem kb kiall az igazaert. :S


ez van sajnos, olyanok vagyunk mint a cigányok. that's wassup.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:38pm
Quote (Vismajor @ Nov 14 2011 08:35pm)
Én értem, amit te nem, megkérdezed, elmondom e, nem, és ezért nincs egy csepp eszem se?


peldaul ezert:

Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:32pm)
hat kb, biztos vagyok benne hogy a userek tobbsege azert irkal be ilyen postot, amely annyit tartalmaz hogy: "troll",
hogy inkrementalja, illetve novelje eggyel a post count -jat :S szanalmas...

te pedig rogton ennyit irsz utana:

troll


Nem gondolod hogy ez nagyon gyerekes viselkedes?
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Nov 14 2011 02:39pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:37)
ott a pont, ennyi. egyet ertek.
a sok szarhazi szajrol szajra mondjak egy es ugyanazt csak hogy egy oldalon alljanak es tobben legyenek egy ellen,
de engem ez nem erdekel, epp ettol stilus valaki, hogy ezt nem koveti, hanem kb kiall az igazaert. :S


Mért kell itt valakinek stílusosnak lennie? Ez csak egy forum nem ez az életed, sőt nem is kéne foglalkozni semmivel :S
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:41pm
Quote (xSpikeYx @ Nov 14 2011 08:39pm)
Mért kell itt valakinek stílusosnak lennie? Ez csak egy forum nem ez az életed, sőt nem is kéne foglalkozni semmivel :S


igazad van, rosszul fogalmaztam, nem is stilus, hanem inkabb egyedi velemennyel kene rendelkeznie az illetonek :S
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 14 2011 02:41pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:38pm)
peldaul ezert:

Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:32pm)
hat kb, biztos vagyok benne hogy a userek tobbsege azert irkal be ilyen postot, amely annyit tartalmaz hogy: "troll",
hogy inkrementalja, illetve novelje eggyel a post count -jat :S szanalmas...

te pedig rogton ennyit irsz utana:

troll


Nem gondolod hogy ez nagyon gyerekes viselkedes?


Nem, ez provokáció volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464764Next
Closed New Topic New Poll