d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1434445464780Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:26pm)
fenébe... :/

ott volt a robo, miért nem hozott ki egy obsot egyből cbzve...


mert nem volt ott robo talán?
a végén csinált csak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:27pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 21:26)
mert nem volt ott robo talán?
a végén csinált csak


nem volt forge sem?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:27pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:27pm)
nem volt forge sem?


nem volt semmi anti inv
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 01:28pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 08:27pm)
nem volt forge sem?


nem volt forge sem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 01:28pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 21:26)
mert nem volt ott robo talán?
a végén csinált csak


ez, nem vágom cp, te milyen robot láttál :D
kétszer is volt surround, és így rohadt sok unitot bukott. mindegy, a lényeg a végén volt a burrowwal. ja, és kibaszott imba a roach regen föld alatt : (
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:29pm
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 21:28)
ez, nem vágom cp, te milyen robot láttál :D
kétszer is volt surround, és így rohadt sok unitot bukott. mindegy, a lényeg a végén volt a burrowwal. ja, és kibaszott imba a roach regen föld alatt : (


nem figyeltem a meccse elejét, de a végén ott volt egy robo fent.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:29pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:29pm)
nem figyeltem a meccse elejét, de a végén ott volt egy robo fent.


jo de gondolom azért kommentárt hallgattál
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 01:31pm
Quote (tevetava @ Aug 6 2011 08:28pm)
ez, nem vágom cp, te milyen robot láttál :D
kétszer is volt surround, és így rohadt sok unitot bukott. mindegy, a lényeg a végén volt a burrowwal. ja, és kibaszott imba a roach regen föld alatt : (


de azert nem volt kifejlesztve hozza a regen tech :DDDDDDDDDDDDDD

egy beta roachtol meg be is szarnal

This post was edited by Taszilo.^ on Aug 6 2011 01:32pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2011 03:03am
45 perc (3óra) mulva kezdődik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2011 03:06am
addig gyere fel játszani.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464780Next
Add Reply New Topic New Poll