d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1434445
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 02:52pm
Quote (8814 @ Jun 23 2011 09:35pm)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.

Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.


járhatnál többet a subra

az ilyen hülyéken mindig jót lehet derülni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2011 03:44pm
Quote (8814 @ Jun 23 2011 08:35pm)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.

Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 23 2011 07:46pm
Quote (8814 @ 23 Jun 2011 22:35)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.

Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.




sírok a röhögéstől :D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jun 23 2011 08:20pm
Quote (beni @ Jun 23 2011 10:52pm)
járhatnál többet a subra

az ilyen hülyéken mindig jót lehet derülni


szegeny lassan 100% on lesz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2011 10:48pm
Quote (Coolface @ 24 Jun 2011 04:20)
szegeny lassan 100% on lesz


mondjuk azért tényleg vicc, hogy rezsővel egy szinten van...
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 23 2011 10:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 24 2011 04:48am)
mondjuk azért tényleg vicc, hogy rezsővel egy szinten van...


meg az is vicces, hogy a tegnapi esti postjaiért nem kapott warnt :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445
Add Reply New Topic New Poll