Quote (8814 @ Jun 23 2011 09:35pm)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.
Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.
járhatnál többet a subra
az ilyen hülyéken mindig jót lehet derülni