Quote (Oberon_os @ 3 Feb 2011 21:58)
hogy a retekbe csinálod egyelekmeg. Tényleg érdekelne pár tipp, pl ha már itt tartunk, mi a jó építési sorrend...
Erősen pályafüggő, meg ellenfél és fokozat.
Quote (anyd @ 3 Feb 2011 22:24)
első hétnél általában érdemes megvenni a city hallt utánna kövi héten arra kell koncentrállni, hogy minnél több fajta lényt tudj képezni a kövi hét végéig, és minnél hamarabb várad is legyen hogy mégtöbb monszta legyen. közben ládákbol finanszirozod a dolgokat, ezek után érdemes capitol és utolso dwelling, meg upgradek
Ha nem impossible, akkor én mindenképp a lényekre mennék rá + citadel és castle ha van elég nap. Minden várnak megvannak a erősségei, pl. a legutóbbi nekrós impossible mapon, elején vettem még egy hőst (az első pár ládából, lévén imp miatt minden nyersanyag és gold 0), annak az összes kreatúráját átadtam a main hero-nak, elkezdtem felfedezni a mapot, elején természetesen wood+ore bánya. Ezek nélkül semmit sem lehet építeni, city hall-t, körülbelül a harmadik héten építettem meg, mert baromi kevés goldom volt alapból, a maradékot inkább egységekbe öltem. Necroknál a három legfontosabb egység az elején, amivel haladni lehet: a vámpír, lich és természetesen a csonti. 2-3 hét alatt 3-400 csontit össze kell szedni, azzal szépen lehet haladni tovább. Vámpírt uppolni kell, mert a life leech baromi fontos, gyakorlatilag veszteség nélkül lehet tovább haladni. Spellek, amivel az elején nagyon lehet haladni az a slow főleg ha sikerül összeszedni egy expert earth magicet.. Ez természetesen csak melee unitok ellen jó, rangedek ellen hatásosabb egy expert air magic haste-tel. Nem igazán tudok tippeket adni harcban, ha esetleg posztolnátok képeket, akkor együtt kisakkozhatnánk. Nagyon sok függ attól, hogy mit lép az ellenfél, nincs bevált taktika. Nagyon gyakori, hogy kezdő játékosok szeretnek a vár körül építgetni majd egy nagyobb csapattal megindulni, na ez az a taktika, ami nagyon nem jó. Folyamatosan fel kell fedezni a mapot, kivéve, ha ismered xd, de akkor is haladni kell. Egy erős hőssel sokkal többre megy az ember, mint két-három heti +populációval (ofc nem fullos, mert első hetekről beszélünk). A heroknál gondolom nem mondok újat, ha a logistic/path kombót kell összeszedni, ha ilyen hero van, azt azonnal ki kell szedni, legalább scouter heronak. Fontos, hogy annál többet tud lépni egy adott nap a hős, minél gyorsabb unitok vannak nála. Egy scouter heronál, egy-két több hp-s unit (nem lvl1) bőven elég, főleg ha relatív nagyobb a unit speedje. Egy példával. 'A' hősnek van x lépéspontja egy napra, 'B' hősnek ugyannyi, mint 'A'-nak, az egyetlen különbség, hogy az 'A'-hősnél egy darab zombi van, a másiknál, pedig egy darab vámpír. 'B' hős többet tud lépni, mint 'A'.
Hirtelen ennyi jut eszembe, kérdezzetek bátran.