Quote (Ad4mz @ Jul 29 2010 12:46pm)
úgy hogy nyálcsorgatva várod a tízrongyos kiegészítőket
te is mi a faszról beszélsz???
annyit mondtam hogy jó lett a vége, mi a geci bajotok van?
ha meg lesz kieg azt is letöltöm, nem veszem meg ~~
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:47pm)
nyálcsorgatva várom a kiegészítőket.
engem ezért baszott fel hogy nem fejezték be rendesen a történetet mert még meg kell vennem másik 2 kieget 15-15k-ért:)
nemhinném hogy annyi lesz, az meg a te bajod, ha megvetted ^^
This post was edited by Rezs on Jul 29 2010 06:49am