d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev143444546475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2010 06:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:42pm)
jóhát úgy h pénzt nem adsz érte egyszerü.
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Cpt_Ghost, sylke
gém?


20 perc mulva jön meg kb
de elöbb a singlet tolom végig
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2010 06:46am
Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 14:45)
mondom szerintem kurvára jó lett a 'vége', ehez mi a fasz köze van a pénznek?


úgy hogy nyálcsorgatva várod a tízrongyos kiegészítőket
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 06:47am
Quote (sylke @ Jul 29 2010 12:46pm)
20 perc mulva jön meg kb
de elöbb a singlet tolom végig


SPOILER




a végén megdugnám kerrigant
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 06:47am
Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 14:45)
mondom szerintem kurvára jó lett a 'vége', ehez mi a fasz köze van a pénznek?


nyálcsorgatva várom a kiegészítőket.
engem ezért baszott fel hogy nem fejezték be rendesen a történetet mert még meg kell vennem másik 2 kieget 15-15k-ért:)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 06:48am
Quote (Ad4mz @ Jul 29 2010 12:46pm)
úgy hogy nyálcsorgatva várod a tízrongyos kiegészítőket


te is mi a faszról beszélsz???

annyit mondtam hogy jó lett a vége, mi a geci bajotok van?

ha meg lesz kieg azt is letöltöm, nem veszem meg ~~

Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:47pm)
nyálcsorgatva várom a kiegészítőket.
engem ezért baszott fel hogy nem fejezték be rendesen a történetet mert még meg kell vennem másik 2 kieget 15-15k-ért:)


nemhinném hogy annyi lesz, az meg a te bajod, ha megvetted ^^

This post was edited by Rezs on Jul 29 2010 06:49am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2010 06:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:47pm)
nyálcsorgatva várom a kiegészítőket.
engem ezért baszott fel hogy nem fejezték be rendesen a történetet mert még meg kell vennem másik 2 kieget 15-15k-ért:)


inkább 9-10k/9-10k
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 06:49am
Quote (sylke @ 29 Jul 2010 14:48)
inkább 9-10k/9-10k


hát faszomtudja, de az is sok mondjuk:c
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2010 06:50am
Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 14:48)
te is mi a faszról beszélsz???

annyit mondtam hogy jó lett a vége, mi a geci bajotok van?

ha meg lesz kieg azt is letöltöm, nem veszem meg ~~


~~
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2010 06:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:49pm)
hát faszomtudja, de az is sok mondjuk:c


ez igy van.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 06:51am
Quote (Ad4mz @ Jul 29 2010 12:50pm)
~~


Go Back To Magyar Topic List
Prev143444546475001Next
Closed New Topic New Poll