Quote (Anamy @ May 31 2010 03:52pm)
szerintem jó ez , csak zárd ki , predit , sunyimarcit , kapítányt , vismajort
De ezzel az a baj, hogy a rájuk tett szavazatok is semmissé lesznek, és nem kerülnek át másokhoz, pedig esetlegesen befolyásolhatnák a végeredményt, ha alapvetően másokra tették volna őket.
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:58am