d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1434445464765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 08:02am
Quote (kopek66 @ May 31 2010 02:39pm)
kurva anyád
enyém nincs közte

nem szavazok ..


kis durci :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 08:09am
Predi: 15
Sin: 8
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 5
Frostler: 5
Klontar: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
InfamousMythos: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
SleepingDragon: 1

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:09am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 31 2010 08:15am
ha nem gáz, még egy szavazatot eltolnék predire.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 08:16am
Quote (Rezs @ 31 May 2010 16:15)
ha nem gáz, még egy szavazatot eltolnék predire.


xd
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 08:50am
Egyébként, titeket érdekelne, hogy hogyan alakulna a szavazás, ha indítanánk egy újat, és akkor Predi mint az abszolút győztes már nem indulni?
És esetlegesen a lemaradtak is nevezhetnének, vagy akik meg szeretnének cserélhetnének siget.

Mert, ha igen akkor akár indíthatnánk egy új szavazást is. :)

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:52am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 08:52am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 15:50)
Egyébként, titeket érdekelne, hogy hogyan alakulna a szavazás, ha indítanánk egy újat, és akkor Predi mint az abszolút győztes már nem indulni, és esetlegesen a lemaradtak is nevezhetnének, vagy akik meg szeretnének cserélhetnének siget?

Mert igen akkor akár indíthatnánk egy új szavazást is. :)


szerintem jó ez , csak zárd ki , predit , sunyimarcit , kapítányt , vismajort
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 08:54am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:52pm)
szerintem jó ez , csak zárd ki , predit , sunyimarcit , kapítányt , vismajort


De ezzel az a baj, hogy a rájuk tett szavazatok is semmissé lesznek, és nem kerülnek át másokhoz, pedig esetlegesen befolyásolhatnák a végeredményt, ha alapvetően másokra tették volna őket.

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:58am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 08:54am
Quote (Anamy @ May 31 2010 02:52pm)
szerintem jó ez , csak zárd ki , predit , sunyimarcit , kapítányt , vismajort


eNGEM MÉRT IS?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 31 2010 08:56am
[x] matrac.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 08:57am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:54)
eNGEM MÉRT IS?


ki beszélt rolad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464765Next
Add Reply New Topic New Poll