d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev143444546471141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 09:27pm
Quote (cowding @ 23 Jun 2011 05:18)
Nekem is le kéne töltenem lassacskán, párat láttam tv-ben és megtetszett. Vett 10 deka füvet a gyerek :'D



Es milyen jo arctol! :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 24 2011 08:39am
most akkor lesz Californication 5.évad?? Mert nekem sokan mondták hogy nem lesz, most meg azt olvasom hogy már megvan- 12részes lesz meg stb.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2011 01:51pm
Quote (Bene @ Jun 23 2011 05:27am)
Es milyen jo arctol! :D


Letöltöttem és mindfuck.
A történet ugyan az, a szöveg is tök ugyan az, de a szereplők másak.. S1 EP1
namost mivan?
Inb4 sokat szívtam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2011 01:55pm
megnéztem a Luther 1. évadát,eléggé faszányos krimi/pszichodráma,aki unatkozik,az mindenféleképp vessen rá 1 pillantást



Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 24 2011 02:28pm
Quote (cowding @ 24 Jun 2011 21:51)
Letöltöttem és mindfuck.
A történet ugyan az, a szöveg is tök ugyan az, de a szereplők másak.. S1 EP1
namost mivan?
Inb4 sokat szívtam


gondolom, a us verziót töltötted le
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2011 03:06pm
Quote (bajcli @ Jun 24 2011 10:28pm)
gondolom, a us verziót töltötted le


lehet XD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2011 04:22pm
Quote (cowding @ Jun 24 2011 09:06pm)
lehet XD


XXXXXD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 05:20am
Quote (H4xooR @ 22 Jun 2011 19:01)
végignéztem az office mind a 7 évadát,OFC EREDETI NYELVEN. mikor kezdik a 8. évadot? :C


BUNP
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 27 2011 06:40pm


ez nagyon durva lesz!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 29 2011 08:40am
Quote (kusziyoker @ 24 Jun 2011 15:39)
most akkor lesz Californication 5.évad?? Mert nekem sokan mondták hogy nem lesz, most meg azt olvasom hogy már megvan- 12részes lesz meg stb.


valaki??

Quote (LaserBack @ 28 Jun 2011 01:40)
http://www.youtube.com/watch?v=CfPVoiQKFvk

ez nagyon durva lesz!


ez nem film?
Go Back To Magyar Topic List
Prev143444546471141Next
Add Reply New Topic New Poll