d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1434445464769Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 12 2011 10:15am
Quote (tevetava @ 12 Feb 2011 17:13)
melyik clan chaten vagytok fent? befizettem memberre


sajage
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 12 2011 11:53am
Quote (tevetava @ 12 Feb 2011 13:57)
Sanyika


már van ilyen.:(
/e: nemtudom lett a neve.

This post was edited by Sanyika on Feb 12 2011 12:05pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 12 2011 02:32pm
FAIL TIME INC!!!! :D



Iso gl :)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2011 02:57pm
Quote (Tommy_hun @ 12 Feb 2011 22:32)
FAIL TIME INC!!!! :D

http://kepfeltoltes.hu/110212/1125244680n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Iso gl :)


géell
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 13 2011 05:55am
Hova tették most át a Fist of Guthixt?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 13 2011 06:16am
Quote (Sanyika @ 13 Feb 2011 12:55)
Hova tették most át a Fist of Guthixt?


Falador felett van egy barlang, oda lemész és ott lesz egy portal ami kirak FoGban. A barlangba Games necklaceszel teleportálhatsz, FoGhoz Ring of duelinggel, ha jól emlékszem.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 13 2011 06:23am
nvm

This post was edited by Sanyika on Feb 13 2011 06:46am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2011 07:33am
még quitoltam mielőtt bejött volna summ, valaki tudna kicsit segíteni, hogy egyáltalán hogy kell nekikezdeni? plusz melyik familiart érdemes használni? meddig érdemes tolni?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 13 2011 07:36am
Quote (tevetava @ 13 Feb 2011 14:33)
még quitoltam mielőtt bejött volna summ, valaki tudna kicsit segíteni, hogy egyáltalán hogy kell nekikezdeni? plusz melyik familiart érdemes használni? meddig érdemes tolni?


hát minél tovább^^
40- már van valami olyan pet,aminél (azt hiszem) 9 cuccod lehet összesen
52- meg ilyen madár annál azt hiszem 12
ja és ezeknek van 1 olyan képességük is,hogy töltik a run %-ot
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2011 07:42am
Quote (Ghostmasterq @ 13 Feb 2011 14:36)
hát minél tovább^^
40- már van valami olyan pet,aminél (azt hiszem) 9 cuccod lehet összesen
52- meg ilyen madár annál azt hiszem 12
ja és ezeknek van 1 olyan képességük is,hogy töltik a run %-ot


és az mikor hasznos? mert mikor quitoltam még akkor se kd-ztam pl soha, amihez sok cucc kellett volna. mondjuk barrowsnál lehet hogy jól jön a sok hely?

This post was edited by tevetava on Feb 13 2011 07:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464769Next
Add Reply New Topic New Poll