d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1434445464758Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2009 03:09am
Quote (beni @ Tue, 26 May 2009, 11:06)
Ennek kapcsán megnéztem a spongyabob 2évadának összefoglaló leírásait ... azért elég komoly történetek vannak :'D

"Spongyabob és Patrik az állatkertbe mennek megnézni az óriáskagylót. Dobnak neki egy szem földimogyorót, minek hatására a kagyló szüntelenül zokogni kezd. Spongyabob azt hiszi, ő a hibás."

"Spongyabob vasárnapi reggeli gyanánt ketchupos hagymát eszik földimogyoróval, amitől rémes lesz a lehellete. Mindenki elrohan előle. Patrikhoz fordul tanácsért, de mivel neki nincs orra, azt mondja neki: azért futnak el előle, mert rémesen csúnya."


Még szerencse, hogy ilyen társadalomfejlesztő műsorok vannak.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 03:14am
na re.
nem volt netem de most nem fogok 4x oldalt végigolvasni fökent azért nem mert nem akarom magam felbaszni kora reggel
a topicot csupancsak azért nyitottam hogy megosszuk veletek az oromunket de ugy latom hogy nem multatok felul sajat magatokat
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 03:35am
Akik ismernek tudják, hogy a véleményemet nem nagyon tudom visszafogni, ezért leírom. :D
Előre mondom, hogy nem bántásból, rossz indulatból mondom.

Csupán néhány kérdést szeretnék feltenni.

Az addig oké, hogy van lakás lehetőségetek meg etc.
De:
Miből fogjátok fenntartani a lakást? Ha olcsó hellyel számolunk, akkor is egy havi rezsi 50+ ezer forint.
Vegyük azt Lacuska ( mivel 18 éves ) elmegy dolgozni. Ez oké, az ő fizujának kb a fele a rezsire megy el,
és akkor még nem ettetek, nem vettetek pelenkát, etc.
Gicus te ott kívánod hagyni a középiskolát? Ha igen, akkor gyes/gyed után szerinted hova fogsz tudni
elhelyezkedni?

Egy szó mint száz, SZERINTEM elég korai bevállalni egy gyereket, ilyen fiatalon, amikor még igazából
semmi sem biztos, és ezzel nem csak a saját életeteket rontjátok el, hanem a gyerekét is, aki semmiről
nem tehet.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak olyan párok vállaljanak gyereket, akiknek már van valami hátterük,
de 16 és 18 évesen még annyira bizonytalan minden.

Én 25 éves vagyok, párom 28, 8 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de még nem mernénk bevállalni egy gyereket,
és nem azért mert éretlennek érzem magam hozzá, hanem azért mert nem vagyok benne 100%-osan biztos, hogy
meg tudnám neki adni mindazt amit szeretnék.
Persze az más tészta, ha véletlenül esnék teherbe akor megtartanám a babát, de valószínűleg akkor is meg hánynám-vetném magamban a dolgot,
hogy mint és hogy szeretnék/ szeretnénk.

Sok sikert nektek, és kívánom, hogy tényleg együtt legyetek még 50 év múlva is, még ha erre tényleg kicsi esélyt látok,
de ettől még előfordulhat. :)

This post was edited by Zayl on May 26 2009 03:36am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 26 2009 03:42am
Quote (Zayl @ Tue, May 26 2009, 10:35am)
. :)


laci nem 18
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 03:43am
Quote (Taszilo.^ @ Tue, 26 May 2009, 11:42)
laci nem 18


Akkor gondolom 20 körüli, mivel most érettségizett, ezért gondoltam, hogy ennyi,
de igazából nem is Lacuska korával "van bajom", hanem Gicuséval. ^^
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 26 2009 03:52am
Quote (exair @ Tue, 26 May 2009, 09:42)
meg szerencse, hogy neked egy percet se kellett meg szenvedned nok miatt.


legközelebbi testi kapcsolatom lánnyal eddig az volt, amikor ötödikben tesiórán fogócskáztunk, s meg kellett fognom egyik osztálytársnőm kezét :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 03:52am
Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 10:43)
Akkor gondolom 20 körüli, mivel most érettségizett, ezért gondoltam, hogy ennyi,
de igazából nem is Lacuska korával "van bajom", hanem Gicuséval. ^^


majd ö is idösebb lesz
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 03:54am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 11:52)
majd ö is idösebb lesz


Azt mindjárt gondoltam. :)

Többi kérdésemre nem kapok választ? :unsure:

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 03:54am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 11:52)
majd ö is idösebb lesz


na ez tuti :)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 03:58am
Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 10:54)
Azt mindjárt gondoltam. :)

Többi kérdésemre nem kapok választ? :unsure:


1 kérdésed volt
nyartol ujra dolgozom
most az érettségi miatt nem melozok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434445464758Next
Add Reply New Topic New Poll