d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14344454647162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 29 2008 08:09am
Vajon hogy hivjak Kenpachi kardjat? :<
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 29 2008 08:11am
Ja mellesleg igazam volt. a $0. reszben Rukia mondja is, hogy Kaien Ganju tesoja 8D
Me prau.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 1 2008 08:35pm
na végre sikerült végig néznem a death note-ot








AZANNYA PICSÁJA DE KURVA JÓÓ VOLT !!!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 1 2008 08:36pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 2 2008, 02:35am)
na végre sikerült végig néznem a death note-ot








AZANNYA PICSÁJA DE KURVA JÓÓ VOLT !!!


SZIA VHARI !!! GYERE A EDOKA TOPICJÁBA

najo hogy legyen 1 postom ittis, ne csak spam...
én nemszeretem az animét mesébe, inkább csak sigen és játékba
ragnarok, finalfantasy powa

This post was edited by AngryBug on Jul 1 2008 08:40pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 1 2008 08:46pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Jun 29 2008, 04:09pm)
Vajon hogy hivjak Kenpachi kardjat? :<


van egy olyan érzésem azt sose tudjuk meg, gondolj bele egyenranguan küzdött az 5. espadaval sinkai (aszem így irják) nélkül, milyen lenne ha tudna bankai-t használni ohmy.gif
másrészt viszont röhögnék ha vmi olyan powere lenne mint Kenryuu kardjának laugh.gif rofl.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 1 2008 08:50pm
szeretem olit
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 1 2008 09:10pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Jul 2008, 03:50)
szeretem olit


Te egy akkora balfasz vagy.. Mutogatni kene..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 1 2008 09:13pm
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Jul 2008, 03:46)
van egy olyan érzésem azt sose tudjuk meg, gondolj bele egyenranguan küzdött az 5. espadaval sinkai (aszem így irják) nélkül, milyen lenne ha tudna bankai-t használni ohmy.gif
másrészt viszont röhögnék ha vmi olyan powere lenne mint Kenryuu kardjának laugh.gif rofl.gif


Shikai, es y, vagom. De azer jo lenne tudni..
Kenryuu kardja meg egy vicc xd
De en inkabb olyan Bankait kepzelnek neki mint Ikkakué drool.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2008 01:42am
azoknak akik felnek,h tul rovid egy anime elmondom,h az osszes felsokategorias(tortenetben,kakarterfejlodesben,art-ban stb),60 de inkabb 40 resz alatt van
az elhuzott cuccok pl naruto,bleach ezekhez nem is hasonlithatok
ja es kurvara utalom a fillereket sad.gif

This post was edited by Rawen on Jul 2 2008 01:42am
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 2 2008 02:00am
great teacher onizuka, neon genesis evangelion, x/1999, oh! my goddess, bakuretsu tenshi, azumanga daioh, ninja scroll, chobits. ezek akedvenceim.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344454647162Next
Add Reply New Topic New Poll