Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 2 2008, 02:35am)
na végre sikerült végig néznem a death note-ot
AZANNYA PICSÁJA DE KURVA JÓÓ VOLT !!!
SZIA VHARI !!! GYERE A EDOKA TOPICJÁBA
najo hogy legyen 1 postom ittis, ne csak spam...
én nemszeretem az animét mesébe, inkább csak sigen és játékba
ragnarok, finalfantasy powa
This post was edited by AngryBug on Jul 1 2008 08:40pm