d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14344454647397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 17 2008 08:10am
nah ez a fárasztó vicc: http://www.youtube.com/watch?v=xmtUSyZxavU
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 17 2008 08:14am
mai adag:

based on a true story:

Infotanár magyaráz:

Az RGB-ben a szivárvány összes szine megtalálható a fehértől a feketéig.

Infotanár felirja: meghaLYtó

Végezetül infotanár számol a táblán kettes számrendszerben és kegyetlenül elbassza smile.gif

mind megtörtént eset!!!
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 17 2008 08:42am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Mar 2008, 16:14)
mai adag:

based on a true story:

Infotanár magyaráz:

Az RGB-ben a szivárvány összes szine megtalálható a fehértől a feketéig.

Infotanár felirja: meghaLYtó

Végezetül infotanár számol a táblán kettes számrendszerben és kegyetlenül elbassza smile.gif

mind megtörtént eset!!!


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LEESTEM A SZEKROL
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 17 2008 09:22am
Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 17 2008, 03:42pm)
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD LEESTEM A SZEKROL


mellesleg rendes tanár, olyan ártalmatlan....
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 17 2008 09:22am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Mar 2008, 16:22)
mellesleg rendes tanár, olyan ártalmatlan....


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2008 09:40am
- Mi az, nagy szürke és észak felé néz?
- Mágneses elefánt.

----------------------------------------------------

- Mit mond a nyúl a rókával való közösülés után?
- Meghúztam a ravaszt.

---------------------------------------------------------

Szemész a gyereknek a kórházban:
- Fiam, az az igazság hogy abba kéne hagynia az önkielégítést.
- Mért, megvakulok tőle?
- Nem, de zavarja a többi beteget.
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 17 2008 09:40am
Quote (*varti @ Mon, 17 Mar 2008, 16:40)
- Mi az, nagy szürke és észak felé néz?
- Mágneses elefánt.

----------------------------------------------------

- Mit mond a nyúl a rókával való közösülés után?
- Meghúztam a ravaszt.

---------------------------------------------------------

Szemész a gyereknek a kórházban:
- Fiam, az az igazság hogy abba kéne hagynia az önkielégítést.
- Mért, megvakulok tőle?
- Nem, de zavarja a többi beteget.


az utolso fasza nagyon xD
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 17 2008 09:48am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Mar 2008, 14:14)
mai adag:

based on a true story:

Infotanár magyaráz:

Az RGB-ben a szivárvány összes szine megtalálható a fehértől a feketéig.

Infotanár felirja: meghaLYtó

Végezetül infotanár számol a táblán kettes számrendszerben és kegyetlenül elbassza smile.gif

mind megtörtént eset!!!


ez telleg felelmeteesen vicces.

es az RGB skalan egy elmeletileg vegtelen teljesitmenyu geppel elmeletileg megjelenitheto a szivarvany osszes komponense.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 17 2008 09:52am
Quote (ptdk @ Mon, Mar 17 2008, 04:48pm)
ez telleg felelmeteesen vicces.

es az RGB skalan egy elmeletileg vegtelen teljesitmenyu geppel elmeletileg megjelenitheto a szivarvany osszes komponense.


csakhogy a szivarvanyba nincsen se fekete se fehér ^^
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 17 2008 09:54am
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Mar 2008, 15:52)
csakhogy a szivarvanyba nincsen se fekete se fehér ^^


de van
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344454647397Next
Add Reply New Topic New Poll