d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1439643974398439944004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 7 2021 05:16am
Quote (anyd @ Dec 7 2021 11:42am)
a kocsi szexi, nekem a szín nem annyira tetszik, inkább adnám valami sötétkékben, vagy ezüst


Nekem sem jon at
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 7 2021 05:24am
Quote (Vismajor @ Dec 7 2021 11:37am)
Fólia, KPMF Envious Green

https://i.imgur.com/nkfbbkk.jpghttps://i.imgur.com/A4C0Jpj.jpg


A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik


eleg faszas, gg

Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2021 06:41am
Quote (Vismajor @ 7 Dec 2021 11:37)
Fólia, KPMF Envious Green

https://i.imgur.com/nkfbbkk.jpghttps://i.imgur.com/A4C0Jpj.jpg


A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik


Jol nez ki ,en is gondolkozom rajta , hogy lekene foliazni a golfot.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Dec 9 2021 04:07am


nagyon fontos
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2021 09:58am
Vettem ipadet jsprol

Vismajor nevre kuldte es tolto nelkul

Naise
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 11 2021 10:41am
Quote (Vismajor @ Dec 11 2021 04:58pm)
Vettem ipadet jsprol

Vismajor nevre kuldte es tolto nelkul

Naise


jo a topic xd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 11 2021 11:38am
Quote (Vismajor @ Dec 7 2021 11:37am)
Fólia, KPMF Envious Green

https://i.imgur.com/nkfbbkk.jpghttps://i.imgur.com/A4C0Jpj.jpg


A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik


nekem tetszik, legalabb uniq

amugy foil gang, én a krómot meg a tetejét fóliáztattam le, az emblémáról azóta leszedtem mert nem tetszett annyira, nem egy szécsi passat de nekem tetszik


elég fasz módon tölt fel képeket jsp telóról nice





This post was edited by TrollBoss on Dec 11 2021 11:39am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 11 2021 01:11pm
Quote (TrollBoss @ Dec 11 2021 06:38pm)
nekem tetszik, legalabb uniq

amugy foil gang, én a krómot meg a tetejét fóliáztattam le, az emblémáról azóta leszedtem mert nem tetszett annyira, nem egy szécsi passat de nekem tetszik


elég fasz módon tölt fel képeket jsp telóról nice

https://i.imgur.com/vn9LWUY.jpg
https://i.imgur.com/QtkIyuC.jpg
https://i.imgur.com/yVaaDre.jpg



Mazdára én pirosat raknék, talán a ferrari mellett az egyetlen kocsi aminek jól áll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2021 04:40pm
Quote (TrollBoss @ Dec 11 2021 06:38pm)
nekem tetszik, legalabb uniq

amugy foil gang, én a krómot meg a tetejét fóliáztattam le, az emblémáról azóta leszedtem mert nem tetszett annyira, nem egy szécsi passat de nekem tetszik


elég fasz módon tölt fel képeket jsp telóról nice

https://i.imgur.com/vn9LWUY.jpg
https://i.imgur.com/QtkIyuC.jpg
https://i.imgur.com/yVaaDre.jpg


En is gondolkodtam mazda6ban 2012tol asszem qmi tetszett, de nagyon lebeszeltek a dizelrol benzines meg nem kellett
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 12 2021 02:55am
Quote (anyd @ Dec 11 2021 08:11pm)
Mazdára én pirosat raknék, talán a ferrari mellett az egyetlen kocsi aminek jól áll


én is azt akartam, de 2 amit néztem hányás baszás állapotban volt belülről, motorikusan, szóval nn

ezt meg gondolkozom lefóliáztatom full pirosra

Quote (Vismajor @ Dec 11 2021 11:40pm)
En is gondolkodtam mazda6ban 2012tol asszem qmi tetszett, de nagyon lebeszeltek a dizelrol benzines meg nem kellett


ez 2.5 benzines, dízelt soha nem vennék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1439643974398439944004765Next
Add Reply New Topic New Poll