Quote (anyd @ Dec 11 2021 08:11pm)
Mazdára én pirosat raknék, talán a ferrari mellett az egyetlen kocsi aminek jól áll
én is azt akartam, de 2 amit néztem hányás baszás állapotban volt belülről, motorikusan, szóval nn
ezt meg gondolkozom lefóliáztatom full pirosra
Quote (Vismajor @ Dec 11 2021 11:40pm)
En is gondolkodtam mazda6ban 2012tol asszem qmi tetszett, de nagyon lebeszeltek a dizelrol benzines meg nem kellett
ez 2.5 benzines, dízelt soha nem vennék