d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1439543964397439843994765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,000.09
Dec 6 2021 08:34am
Quote (MommysMilk @ 3 Dec 2021 14:24)
Ez a divinity 2 original sin elegge kiraly jatek !


Valaki kapjon kedvet hozza es jatszon velem!

Korokre osztott (mint xcom) rpg jatek.
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold: 2,350.00
Dec 6 2021 08:35am
Quote (-joey- @ Dec 6 2021 11:05am)
https://444.hu/2021/12/06/legalizaltak-az-eutanazia-dobozt-svajcban

Most már nyugodtan mehetünk Svájcba megdögleni.


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2021 03:21pm


Majd lesz nappali kep is

Legalább kesz van ez a fos
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 6 2021 10:20pm
annyit mocis komment volt hogy mar ilyen ajanlott kontentet latok, kösz moci

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 7 2021 01:33am
D2r-ben van már botolas?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 7 2021 01:36am
Quote (Ghostmasterq @ 7 Dec 2021 08:33)
D2r-ben van már botolas?


Ofc

Sztem már alpha alatt írtak hozza
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 7 2021 01:51am
Quote (Fej @ Dec 7 2021 08:36am)
Ofc

Sztem már alpha alatt írtak hozza


y
bár egész jol probált bannolgatni blizz is az elején
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2021 03:01am
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2021 22:21)
https://i.imgur.com/Y3NrJHi.jpg

Majd lesz nappali kep is

Legalább kesz van ez a fos


Folia vagy fenyezes?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 7 2021 04:37am
Quote (harcikacsa17 @ Dec 7 2021 10:01am)
Folia vagy fenyezes?


Fólia, KPMF Envious Green




A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik

This post was edited by Vismajor on Dec 7 2021 04:38am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 7 2021 04:42am
Quote (Vismajor @ Dec 7 2021 11:37am)
Fólia, KPMF Envious Green

https://i.imgur.com/nkfbbkk.jpghttps://i.imgur.com/A4C0Jpj.jpg


A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik



a kocsi szexi, nekem a szín nem annyira tetszik, inkább adnám valami sötétkékben, vagy ezüst
Go Back To Magyar Topic List
Prev1439543964397439843994765Next
Add Reply New Topic New Poll