☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4395
4396
4397
4398
4399
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 910160
Replies: 47644
Track Topic
MommysMilk
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
123,000.09
#43961
Dec 6 2021 08:34am
Quote (MommysMilk @ 3 Dec 2021 14:24)
Ez a divinity 2 original sin elegge kiraly jatek !
Valaki kapjon kedvet hozza es jatszon velem!
Korokre osztott (mint xcom) rpg jatek.
ilyenuserbiztosnincsen
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold
:
2,350.00
#43962
Dec 6 2021 08:35am
Quote (-joey- @ Dec 6 2021 11:05am)
https://444.hu/2021/12/06/legalizaltak-az-eutanazia-dobozt-svajcban
Most már nyugodtan mehetünk Svájcba megdögleni.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#43963
Dec 6 2021 03:21pm
Majd lesz nappali kep is
Legalább kesz van ez a fos
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#43964
Dec 6 2021 10:20pm
annyit mocis komment volt hogy mar ilyen ajanlott kontentet latok, kösz moci
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#43965
Dec 7 2021 01:33am
D2r-ben van már botolas?
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#43966
Dec 7 2021 01:36am
Quote (Ghostmasterq @ 7 Dec 2021 08:33)
D2r-ben van már botolas?
Ofc
Sztem már alpha alatt írtak hozza
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#43967
Dec 7 2021 01:51am
Quote (Fej @ Dec 7 2021 08:36am)
Ofc
Sztem már alpha alatt írtak hozza
y
bár egész jol probált bannolgatni blizz is az elején
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#43968
Dec 7 2021 03:01am
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2021 22:21)
https://i.imgur.com/Y3NrJHi.jpg
Majd lesz nappali kep is
Legalább kesz van ez a fos
Folia vagy fenyezes?
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#43969
Dec 7 2021 04:37am
Quote (harcikacsa17 @ Dec 7 2021 10:01am)
Folia vagy fenyezes?
Fólia, KPMF Envious Green
A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik
This post was edited by Vismajor on Dec 7 2021 04:38am
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#43970
Dec 7 2021 04:42am
Quote (Vismajor @ Dec 7 2021 11:37am)
Fólia, KPMF Envious Green
https://i.imgur.com/nkfbbkk.jpghttps://i.imgur.com/A4C0Jpj.jpg
A kocsit Patriknak köszönhetem, köszi Patrik
a kocsi szexi, nekem a szín nem annyira tetszik, inkább adnám valami sötétkékben, vagy ezüst
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4395
4396
4397
4398
4399
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact