Quote (MarcusD @ 16 Nov 2021 14:06)
megint megbuktam forgalmi vizsgán, ráadásul gyorshajtásért ami nagyon retardált mert eddig sose mentem gyorsabban mint megendedett, asfkfdngihsdfsibfg
imadom amikor ilyen cringe faszsagokon vergodnek, kozben meg 90% gyakorlo ertelmi fogyatekos az utakon
engem is azert basztak 1x meg forgalmin, mert egy masfel honapja befejezett utjavitas utan ott volt hagyva, konkretan az ut szelen a fube lebaszva egy 40-es tabla, en meg nem vettem eszre/ignoraltam es elmentem mellette 48-cal
azota se tartottam be soha egy 40-es tablat se