d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1439043914392439343944765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 16 2021 09:53am
Quote (MarcusD @ 16 Nov 2021 14:06)
megint megbuktam forgalmi vizsgán, ráadásul gyorshajtásért ami nagyon retardált mert eddig sose mentem gyorsabban mint megendedett, asfkfdngihsdfsibfg


imadom amikor ilyen cringe faszsagokon vergodnek, kozben meg 90% gyakorlo ertelmi fogyatekos az utakon
engem is azert basztak 1x meg forgalmin, mert egy masfel honapja befejezett utjavitas utan ott volt hagyva, konkretan az ut szelen a fube lebaszva egy 40-es tabla, en meg nem vettem eszre/ignoraltam es elmentem mellette 48-cal

azota se tartottam be soha egy 40-es tablat se
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 16 2021 11:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Nov 2021 16:53)
imadom amikor ilyen cringe faszsagokon vergodnek, kozben meg 90% gyakorlo ertelmi fogyatekos az utakon
engem is azert basztak 1x meg forgalmin, mert egy masfel honapja befejezett utjavitas utan ott volt hagyva, konkretan az ut szelen a fube lebaszva egy 40-es tabla, en meg nem vettem eszre/ignoraltam es elmentem mellette 48-cal

azota se tartottam be soha egy 40-es tablat se


valaki kvotolja mar a kapitany reszeg szagolduzos sztorijat (vagy valami hasonlot)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Nov 16 2021 12:07pm
Nem tudom milyen játék ez a ruined king de 39 forintert megvettem epicen
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Nov 16 2021 01:48pm
Quote (vtibor @ 16 Nov 2021 19:07)
Nem tudom milyen játék ez a ruined king de 39 forintert megvettem epicen


Már javitottak, 10k a sima. Ezek szerint valamit nagyon elnyomtak, kíváncsi vagyok törlik e a konyvtarbol mert sikerült behuzni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2021 06:59am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2021 09:55am
Quote (Fej @ 17 Nov 2021 13:59)


kuncogtam
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 20 2021 01:50pm


el van halva a sorozatok topiq
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 21 2021 04:16pm
Quote (bamboo @ Nov 20 2021 08:50pm)
https://www.youtube.com/watch?v=fb01ds-4IC4

el van halva a sorozatok topiq


final season????
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 21 2021 04:47pm
Quote (Flutter @ Nov 21 2021 11:16pm)
final season????


nemtom hanyadik könyvnél tart a sztori, csak az első könyvet olvastam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 21 2021 11:50pm
Quote (Flutter @ 21 Nov 2021 23:16)
final season????


hát egyelőre ez lesz a final season, aztan hagyjak oregedni a szineszeket par evet es lesz meg valszeg, mert van a konyvekben is egy par ev ugras
Go Back To Magyar Topic List
Prev1439043914392439343944765Next
Add Reply New Topic New Poll