d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14384394404414424765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 08:25am
Quote (subnyaralas @ Sep 16 2015 02:19pm)
Es amugy miert jo ha elalszom a gep elott amikor meg akarnek csinalni v mit?

Regen en is kipibaltam es szerintem is egy kalap szar


mondjuk ertelmes dolgozo embereknek jo lehet, nyilvan az ilyen noliffer szarhaziak meg elvezik is hogy hajnali 6ig fenntartja oket a gep fenye
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2015 08:31am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 16 2015 02:25pm)
ertelmes dolgozo emberek


pfej
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2015 08:38am
mobilklimakkal van valakinek tapasztalata?

ketszobas lakasba eleg bonyolult lenne ugy megoldani hogy mindket szobat hutsed egy eszkozzel, ezt viszont lehet mozgatni ahogy szukseges. lyuk se kell neki csak ilyen "hot air stop" fele entitas az ablakra

rendes klimabol kettot kellene beszerelni, ~400 000et meg mar sajnalnek erre

mondjuk eleg troger megoldas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2015 08:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2015 02:38pm)
mobilklimakkal van valakinek tapasztalata?

ketszobas lakasba eleg bonyolult lenne ugy megoldani hogy mindket szobat hutsed egy eszkozzel, ezt viszont lehet mozgatni ahogy szukseges. lyuk se kell neki csak ilyen "hot air stop" fele entitas az ablakra

rendes klimabol kettot kellene beszerelni, ~400 000et meg mar sajnalnek erre

mondjuk eleg troger megoldas


két szobát egy normális klíma simán kihűt

nálunk a nappaliban van a klíma de ha ment akkor ha nyitva hagytam az ajtómat itt is lehűsítette a levegőt
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2015 08:59am
Quote (Senee @ Sep 16 2015 03:44pm)
két szobát egy normális klíma simán kihűt

nálunk a nappaliban van a klíma de ha ment akkor ha nyitva hagytam az ajtómat itt is lehűsítette a levegőt


keveset vagyok otthon, napi nehany oranal ritkan menne tobbet
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Sep 16 2015 09:06am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2015 04:38pm)
mobilklimakkal van valakinek tapasztalata?

ketszobas lakasba eleg bonyolult lenne ugy megoldani hogy mindket szobat hutsed egy eszkozzel, ezt viszont lehet mozgatni ahogy szukseges. lyuk se kell neki csak ilyen "hot air stop" fele entitas az ablakra

rendes klimabol kettot kellene beszerelni, ~400 000et meg mar sajnalnek erre

mondjuk eleg troger megoldas


Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2015 04:59pm)
keveset vagyok otthon, napi nehany oranal ritkan menne tobbet


nálunk nagymamáknál/ismerősnél van "elég jó" mobilklima amit apa irodábol hozott el, de hosszutávon elég szar imo
3-4 évesen tulmelegszik, mindenféle szűrő elszaródik benne etc
ha 4x annyi egy állandó klima szerintem akkor is jobban megéri, ha nem tervezel elköltözni 5 éven belül
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 16 2015 09:24am
When you see it you will arcpálma.

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 16 2015 10:01am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 16 2015 10:12am
Quote (Genthor @ 16 Sep 2015 16:24)
When you see it you will arcpálma.

http://i.imgur.com/OLINNZt.png


hal?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2015 10:15am
Quote (Genthor @ 16 Sep 2015 17:24)
When you see it you will arcpálma.

http://i.imgur.com/OLINNZt.png


>hal
Go Back To Magyar Topic List
Prev14384394404414424765Next
Add Reply New Topic New Poll