Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2015 04:38pm)
mobilklimakkal van valakinek tapasztalata?
ketszobas lakasba eleg bonyolult lenne ugy megoldani hogy mindket szobat hutsed egy eszkozzel, ezt viszont lehet mozgatni ahogy szukseges. lyuk se kell neki csak ilyen "hot air stop" fele entitas az ablakra
rendes klimabol kettot kellene beszerelni, ~400 000et meg mar sajnalnek erre
mondjuk eleg troger megoldas
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 16 2015 04:59pm)
keveset vagyok otthon, napi nehany oranal ritkan menne tobbet
nálunk nagymamáknál/ismerősnél van "elég jó" mobilklima amit apa irodábol hozott el, de hosszutávon elég szar imo
3-4 évesen tulmelegszik, mindenféle szűrő elszaródik benne etc
ha 4x annyi egy állandó klima szerintem akkor is jobban megéri, ha nem tervezel elköltözni 5 éven belül