Quote (TassassinHc @ Nov 12 2018 10:41pm)
engem a kibaszott sok csúnya mind jobbra húz... én meg csak a szépeket látom és hiába húzom jobbra, nincsen matchem...
ördög-kibaszott-kör.
200++ matchem van, tobbseguk jol nez ki, altalaban csak azokat huzom jobbra, aki vmennyire megfog.. Mas kerdes h egy ertelmeset kb 2% os arannyal lehet beszelgetni.
De akartak mar megvenni is, szoval vicces hely ez a tinder, mondjuk nem tudom mi vartam. Elso matchem pont egy edesharmasba hivott bbf...