d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14384394404414421257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 5 2013 10:58am
Quote (Saenchai @ 5 Jan 2013 17:32)
egyszer vettem egy 2 kilós fehérjét, utána 2 hónapig nem állt fel a faszom


es akkor meg csak nem is ettel belole semennyit
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 5 2013 10:59am
Quote (ace07 @ Jan 5 2013 12:45pm)
Többször is felröhögtem, amúgy van igazság abban amit mond.


sajnos van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 11:01am
Quote (Panzer88 @ Jan 4 2013 07:01pm)
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!


:DDD

a legjobb az egészben, hogy mocskos kis náciként egy izraeli kommandós által írt étrendet követsz
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 11:03am
Quote (Saenchai @ 5 Jan 2013 17:32)
egyszer vettem egy 2 kilós fehérjét, utána 2 hónapig nem állt fel a faszom


most trollkodásként írod, de ebbe a "hunbars" csoportba volt egy gyerek aki azt állította, hogy ivott egy kortyot más fehérjéjéből, és beteg +pattanásos volt hónapokig
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 5 2013 11:05am
Quote (beni @ Jan 5 2013 05:01pm)
:DDD

a legjobb az egészben, hogy mocskos kis náciként egy izraeli kommandós által írt étrendet követsz


Amúgy haver is elkezdte azt a szart, és én nem hiszem hogy az egy jó értrend, kb abból áll hogy egész nap nem eszel szénhidrátot de még fehérjét se, és egy nap egyszer kajálsz egy iszonyat nagyot amennyi beléd fér kb.
kibaszott nagy hülyeségnek tartom. Btw haver is kb 2 hétig bírta és megunta :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 11:06am
Quote (peterqwer @ Jan 5 2013 06:03pm)
most trollkodásként írod, de ebbe a "hunbars" csoportba volt egy gyerek aki azt állította, hogy ivott egy kortyot más fehérjéjéből, és beteg +pattanásos volt hónapokig


nem mintha értenék hozzá, de előjöhetett valami allergiás reakció is

mondjuk kétlem, hogy hónapokig beteg lett volna csak egy kortytól, de valami ekcéma vagy hasonló kijöhetett rajta
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 11:11am
Quote (Tommy_hun @ Jan 5 2013 06:05pm)
Amúgy haver is elkezdte azt a szart, és én nem hiszem hogy az egy jó értrend, kb abból áll hogy egész nap nem eszel szénhidrátot de még fehérjét se, és egy nap egyszer kajálsz egy iszonyat nagyot amennyi beléd fér kb.
kibaszott nagy hülyeségnek tartom. Btw haver is kb 2 hétig bírta és megunta :D


Én is hülyeségnek tartom. Nyilván a 40 fokos Golán fennsíkon való gyakorlatozást nem egy pacalpörkölttel indítasz meg, mint ahogy régen a rómaiak is egész napos menetelés végén ültek csak le kajálni valamit, közben meg csak falatozgattak valamit, de ez még nem ok arra, hogy a magyar irodista átvegye ezt a szokást. Lehet, hogy van benne valami, de nekem inkább olyan dolognak tűnik amivel a hülyéket be lehet etetni, hogy tessék, itt van a hetvennyolcadik étrend, ami most kivételesen működik, mert HARCOSOK is így kajáltak.

Kicsit olyannak érzem, mint a kéthavonta megjelenő új aerobik irányzatot (zumbától kezdve a hot ironig). Adni kell neki egy nevet, mert ha csak annyit mondasz, hogy tessék edzeni és nem egész nap kajálni akkor az az embereknek nem elég tudományos.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 11:11am
Quote (beni @ Jan 5 2013 07:01pm)
:DDD

a legjobb az egészben, hogy mocskos kis náciként egy izraeli kommandós által írt étrendet követsz


az árjásított verziót csinálja

náci négyütemű fekvőtámasz



Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2013 11:12am
Quote (Saenchai @ Jan 5 2013 06:11pm)
az árjásított verziót csinálja

náci négyütemű fekvőtámasz


http://3.ii.gl/UmQKSo.png


: D
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 5 2013 11:21am
biotech crea.tor-t szedek fél éve kb, edzés előtt fél órával beszedtem a szokásos adagot, mire a konditeremhez értem égett az egész arcom, 10 percre rá meg tele volt az egész testem vörös foltokkal. Edzés végére elmúlt. Valakinek volt már ilyen kreatintól?

This post was edited by iFeelAlone on Jan 5 2013 11:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14384394404414421257Next
Add Reply New Topic New Poll