Öcsémnek nemsoká szülinapja van és a mostani telója (jó pár éves nokia) már nincs a top-on, szóval vennénk neki vmi újat. A mostani nem érintőképernyős - androidos, hanem a kalsszikus. Mivel nem kíméli a telefont, ezért valami olcsóbb, strapabíróbbat keresek neki. Tudnátok ajánlani? Kinek mi vált be, stb...
Gondolom netezne is rajta, de zenét nem nagyon hallgat telón, mert van neki külön kütyüje rá, kamera sem kell, h full hd legyen és a gps se fontos sztem. Szóval nem vmi high end teló kell, csak bírja az élet viszontagságait.