Quote (Fezmin @ 12 Nov 2021 15:08)
Magyar GFX topicot elnyelte a süllyesztő... Atya világ, de rég nem postolt oda senki! :O
1000 év után engem is vissza evett a fene, illetve pontosabban a D2R!
Valakinek friss, ropogós ava+sig? Enigmara gyűjtök!
https://i.imgur.com/w88yEhe.pngMeg mindig kurva jo sigeket csinalsz, a muveszi faktort nalam elegge vertek az ilyen dizajnnal keszultek (tied, lestat, warricsi, nemtom meg ki volt). Viszont pont emiatt pl. magamnak iylet el se tudnek kepzelni, tul darkos :\
de egy kalandra feles tetszene de nem tudom milyen arban mennek ezek en meg zsido vagyok